Widok
super fryzjerki
Polecam ,dla każdego coś się znajdzie,fryzura albo manicure ,pedicure albo depilacja.Kilka razy już zawitałam do dziewczyn z Milenium,i nigdy jeszcze mnie nie zawiodły.Zawsze wychodzę w dobrym humorze i pozytywnym nastroju.A to najwazniejsze...
Moja ocena
* maksymalna ocena 6