Widok

szafki do lazienki - gdzie najtaniej?

Chodzi mi o szafke podumywalkowa i slupek do wynajmowanego mieszkania. Nie chce w to inwestowac duzo pieniedzy. Gdzie moga kupic takie komplety najtaniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na olx masz pełno używanych mebli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


ja szukam mebli nowych - ale tanich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uh... Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
być może powinienem cieszyć się, że mam w sobie próżnię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie no super, komentarz na zasadzie nie znam się to się wypowiem... absolutnie zbędny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy szafki na wymiar. Najtańsze to niestety nie były, ale za to efekt najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mateusz - wiadomo, na wymiar najładniej. Ale ja potrzebuję najtaniej - tylko na "przeczekanie". Może jakieś sugestie gdzie kupić najtaniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mebline
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obi, Castorara, Leroy Merlin - patrz na ich gazetki promocyjne i pewnie znajdzie się coś akurat w dobrej cenie. No i polecam Allegro, ja tam kupowałam np. szafkę na buty, była w super cenie i jest naprawdę świetna jak taki budżet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

do góry