Widok

szkola policealna - jaka?

Witam!

poszukuje dobrej szkoly policealnej z mozliwoscia podjecia nauki od lutego. Najlepiej w "okolicach" rachunkowosc lub ksiegowosc. za wszelkie wskazowki bede zobowiazana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz / zadzwon do AP Edukacja, gdansk ul. rajska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy nie lepszym rozwiazaniem było by pójść na studia? szkoła policealna to jednak nie uczelnia wyższa, więc się zastanawiam dlaczego nie wybierzesz jakiś studiów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na chwile obecna nie za bardzo mam możliwość pójść na studia, a poza tym w lutym chyba nie ma naboru na uczelnie wyższe, a jak są, to chyba na nie najlepsze, dlatego poszukuje dobrej szkoły policealnej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ma być koniecznie szkola policealna to zorientuj sie w temacie AP Edukacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje, poczytallam, jest tego calkiem sporo, i w zdecydowanej wiekszosci pisza o niej dobrze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie, ze dobrze ucza, bo ucza i mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

bardzo mozliwe ze miniemy sie na korytarzu AP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4 inne osoby na wątku a ten sam numer ip....

AP Edukacja robi sobie dobrą reklamę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) Ja też czegoś szukam, myślałam o czymś związanym z projektowaniem ubioru, modą... znacie może Progres? Jest okej? Myślałam jeszcze ewentualnie o cosinusie ale szczerze to mało akurat dobrego o niej słyszałam. Dzięki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam tylko cosinusa, szkoła jest za darmo a super naucza, sama chodzę na administrację bardzo fajny kierunek :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, szkoła za darmo i bardzo fajnie naucza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uczęszczałam do Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni i uczyłam się, żeby zostać asystentką stomatologiczną. Mogę jak najbardziej polecić tę szkołę, nigdy nie byłam orłem jeżeli chodzi o naukę, a ukończyłam kurs i faktycznie wyniosłam z zajęć sporą wiedzę, dzisiaj pracuję jako asystentka w jednym z gabinetów stomatologicznych. :) Jak dla mnie to sukces i jeśli ktoś poszukuje kursu nastawionego na konkretny zawód to uważam, że ta szkoła policealna będzie dobrym wyborem https://www.wzspgdynia.pl/kierunki Kursy są oczywiście darmowe. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, szkoła super, kadra nauczycielska bardzo dobra ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry