Widok

szkolenia.. jakie wybrać by mieć największą szanse na prace

jak w temacie.. mam 28 lat i planuje podjąć jakieś szkolenie by mieć wiekszą szanse na prace... tylko jakie??? jest pełno ofert szkoleń dla spawaczy.. ale chyba po samym kursie to ciężko będzie o prace :( macie jakieś pomysły jakie szkolenie będzie najlepsze by mieć ,,fach w reku,, a co za tym idzie stałą prace .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby istniał kurs, po jakim można szybko i łatwo dostać dobrą pracę, to wszyscy by na niego leźli tak długo, że przestałby być atrakcyjny. Kurs to jedno, doświadczenie to drugie. Po samym kursie spawacza, tak jak w innych zawodach, trudno jest dostać się bez doświadczenia, ale musisz próbować, bo jak ci sie uda i popracujesz 2 lata, to wezmą cie dalej, nawet za granicę. Idź na spawalnictwo, układanie rurociągów, hydraulikę, elektrykę, ucz się norweskiego i uciekaj z tego głupolandu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak zdaje sobie sprawę że żaden kurs nie zagwarantuje mi 100% ze znajdę po nim stabilną prace, ale właśnie chodzi mi o kursy które dają na to większe prawdopodobieństwo niż kurs obsługi komputera ;) dlatego też właśnie myślę o kierunku spawacz.. ale znam też ludzi którzy taki kurs zrobili z urzędu pracy... i co ? dalej brak pracy! bo każdy pracodawca twierdzi że wiedza człowieka po kursie jest równą zeru, no i pewnie maja racje... a może to wina kursu spawania złą metodą.. no nie wiem w każdym razie dramat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możliwe! warto wybrać odpowiedni kurs spawania https://www.akademiaspawania.pl/ - aby potem mieć większe kwalifikacje i szanse na dobrą prace. Jak wiemy wykwalifikowanych specjalistów w Polsce ciągle brakuje, a przemysł non stop się powiększa, co może wskazywać na to iż spawacze będą coraz więcej zarabiać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź na kurs organizowany przez Stocznie (Remontowa, czy Crist). Jeden warunek, musisz tam przepracować co najmniej dwa lata, inaczej zwracasz za kurs. I tak masz kurs i doświadczenie. Jakoś tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co sie rozglądałem to ani stocznia ani crist nie organizują szkoleń już :( dlatego stwierdziłem ze płatnie zrobię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry