Widok

szpital

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam mam skierowanie na odział nefrologi dziecięcej do Akademi Medycznej w Gdańsku z córką która ma wadę nerki .Czy muszą nie przyjąć odrazu czy mam z dzwonić i pytać się czy miejsca są dodam że córka cierpi na autyzm?????.Może ktoś z was już leżał na odział w Akademi z dzieckiem i mi coś podpowie.Wczoraj dzwoniłam i nikt nie odbierał telefon u żeby czegoś się dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzwonic i sie umowic. Jesli nie ma zagrozenia zycia nie przyjma od razu. Dzwonic 8-8.30, potem od 12-15 do dyzurki lekarskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

do góry