Widok

sztuczne kwiaty

Osowa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam jeszcze pytanie , gdzie można kupić sztuczne kwiaty (róze, margaretki , gożdziki, bluszcz , paproć itp.) czy dostane je na giełdzie kwiatowej razem z ozdobami? Potrzebne mi są do wykonania stroika na samochód, Proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, w Gdańsku Osowie przy obwodnicy, kawałek za Geantem jest hurtownia z kwiatami i ozdobami. Jak jedziesz z Gdyni obwodnicą, mijasz Geant i po prawej stronie masz zjazd. Tam jest Reenk. Za wiazd płaci się chyba 2zł, jest tam duży wybór, sztuczne kwiaty też są.Ale to jest otwarte tylko rano. Nie wiem dokładnie w jakich godz. ale jak się wybierzesz o 7czy8 rano to będzie ok, soboty też. Bardzo tanio.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej jedz w godzinach 6-7

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest chyba otwarte do godz. 10 ale nie jestem pewna, lepiej faktycznie szybciej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja slyszałam że tanio jest w hurtowni kwiatów na Miałkim Szlaku, ale tam też trzeba byc przed 7 żeby coś ciekawego dostać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukacie wysokiej jakości roślin sztucznych do zewnątrz jak i na zewnątrz, to warto sprawdzić https://sztuczne-rosliny.pl/ . W swojej ofercie posiadają duży wybór drzew, traw ozdobnych, roślin zwisających, jak również firma świadczy usługi związane z dekoracją takimi roślinami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio zamówiłam kilka sztucznych kwiatów z megasceny, żeby mieć na tarasie chociaż trochę zieleni. W dzień słońce praktycznie ciągle świeci więc żywe kwiaty odpadają, bo po kilku dniach usychają. A te które zamówiłam ładnie się prezentują a na balkonie od razu zrobiło się przyjemniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej zamówić przez w jakimś sklepie internetowym. Kiedyś jeździłam kupować na giełdę ale przestałam bo zawsze było to samo. Ja osobiście polecam sklep internetowy z kwiatami sztucznymi (bukiety, główki i dodatki) ze strony https://decoflowers.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kwiaty z internetowej hurtowni sztucznych kwiatów. Zaskakują szerokim aortymentem i dobrą jakością sztucznych kwiatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znalazłam takie takie coś w hurtowni internetowej https://www.bomm.pl/pl/kategorie/glowki-gozdzikow/W449-gozdzik-gowka-8-cm/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ładne goździki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry