Widok

sztuczne rzęsy - firmy a trwalość

Hej, temat jest skierowany do uzytkowniczek rzes zakladanych metoda 1:1. Prosze o niewpisywanie w tym watku reklam swoich uslug w domu w rodzaju: "zakladam tanio rzeski".

Jakiej firmy i jaki rodzaj rzes nosilyscie/nosicie i jak oceniacie ich trwalosc?

Ja nosze rzesy Perfect Lashes, zakladane w dobrym salonie, przez Pania majaca duzo klientek i legitymującą sie przeszkoleniem w siedzibie firmy. W pierwszym tygodniu po zalozeniu rzes efekt jest niesamowity, jednak juz w drugim mialabym ochote go poprawic (sporo rzes wypada i nie ma juz teatralnego efektu, choc rzesy nadal wygladaja jak po pomalowaniu dobrym tuszem). Czy tak jest z rzesami wszytskich firm? Mam na mysli zwlaszcza b. drogie rzesy renomowanej firmy Xtreme Lashes, ale takze rzesy z naturalnego wlosia norek oraz zwykle, bardzo popularne Secret Lashes i troche drozsze Noveau Lashes. Jesli nosicie rzesy tych firm, prosze o wypowiedzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze po prostu trzeba w drugim i kolejnych tygodniach poprawic efekt za pomocą tuszu (tej samej, co rzesy firmy, zeby nie wplywal na trwalosc kleju)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli rzęsy wypadają bez twoich naturalnych to niestety albo wina leży w kleju i twojej stylistce lub w sposobie dbania o rzęski przez Ciebie. Może zbyt często je czeszesz? lub używasz jakiś niedozwolonych płynów do demakijażu okolic oczu? również tłuste kremy do twarzy lub solarium mają na to wpływ niestety.Sama jestem stylistką przedłużania rzęs i niestety niektórym Panią rzęski dopełniam co 3-5 tygodni a niektórym już co tydzień lub dwa tygodnie.
Wszystko zależy jaki klej sie dopasuje oraz jak posiadaczka takich rzęs o nie dba;)

POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czeszę je raz dziennie, rano, bardzo delikatnie. Używam preparatu do demakijażu na bazie wody, bez tłuszczu, wyprodukowanego przez producenta rzęs. Nie chodzę do solarium. Stosuję lekki krem pod oczy - czy inne panie z przedluzonymi rzesami go nie stosują??? Jakos nie wierzę.

Agnieszko, nie odpowiedziałaś na pytanie, które jest treścią wątku: rzęsy której firmy uważasz za najtrwalsze? Skoro jesteś stylistką rzęs, masz zapewne doświadczenie ze stosowaniem różnych marek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja stylistka zaklada mi rzeski firmą Secret Lashes jestem bardzo zadowolona uzupelniam je co 3,5-4 tyg i mam jeszcze zawsze ponad polowe takze uwazam ze jest ok:) zauwazylam ze jak czesze je sporadycznie to maja dluzsza trwalosc tak mi sie bynajmniej wydaje. Chodze 2 razy w tyg na basen takze ich nie oszczedzam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam rzęs naprawdę przeróżnych producentów, oczywiście nie mówie tu o chińskich rzęsach które w opakowaniu z napisem 9mm mają rzęsy pomieszane w 5 różnych długościach w jednym woreczku. ;)

Zazwyczaj używam rzęs w paletkach -rzęsy MINK. Tak więc nie patrze na firmę ,bo najwięcej ma TU do ,,powiedzenia'' klej jakiego używamy(a używam kleju z firmy EvoLashes ,jeszcze nie jest to tak bardzo znana firma na rynku ale ma przecudowne produkty ) ;)
To od kleju,pracy stylistki oraz sposobu życia użytkowniczki rzęs zależy ich trwałość! Ważne jest również aby dopasować odpowiednią grubość rzęs oraz długość aby nie obciążały rzęs klientki. Wiadomo ,że im cięższe rzęski tym szybciej odpadną.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi założyła koleżanka-kosmetyczka rzęsy Active Glamour Lash Extensions i nie wiem, czy tak dobrze je założyła, czy są takie trwałe (a może jedno i drugie) ale dobre 2 tygodnie praktycznie bez zniszczeń wytrzymały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajnie, ale tutaj mowa raczej o rzęsach do metody 1:1;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie na rynku jest bardzo duzo roznych rozwiazan .. kazda z nas z pewnoscia znajdzie cos odpowiedniego dla siebie. Jesli mieszkamy w wiekszym miescie to takze bedzie na plus jesli chodzi o ceny kazdego z efektow. Ostatnio czytalam artykul na temat rzes objetosciowych .. zyskuja co raz to wiecej zwolenniczem. Sa dwa glowne powody: trwalosc przy zachowaniu interesujacego wygladu. Szczerze to sama wybieram sie na taki zabieg .. teraz moje pytanie gdzie sie udac? Przegladalam po producentach to najlepsze opinie ma PoshLashes - https://www.poshlashes.com/pl,pedzle-i-szczoteczki.html Nie wiem natomaist za bardzo kto robi na tych produktach u nas w okolicy. Jesli macie sprawdzone informacje to prosze piszcie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robie w salonie w Rumi Glamur i dopełniam co 4 tyg czasami 3 i jeest ok firmy ellelash
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po co komu sztuczne rzęsy? Przecież to niszczy naturalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie pamietam nazwy firmy ale zdecydowanie nie polecam takich co mają zamiast kleju taśmę już zamocowaną klejącą, trzyma się beznadziejnie tak samo jak wygląda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tylko się zastanawiam czy moje w tym roku na wakacjach wytrzymają. Jedziemy z mężem nad jezioro i chcemy skorzystać z wypożyczalnia skuterów wodnych. Boję się, że nie wytrzymają takiego "aktywnego" czasu. Jak te co nosisz? mocno trzymają?
jachty bez patentu to najlepsza opcja na spędzenie rodzinnego urlopu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mojego doświadczenia wynika, że najtrwalsze z testowanych przeze mnie rzęs są te od marki Mos Lashes -> https://www.mosbeautyshop.pl/, więc pracuję przede wszystkim z nimi. Klientki są zadowolone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój sposob: pasek: nakładaj klej najlepiej pędzelkiem, odczekaj 30s i przyłóż od góry na rzęsy, popraw jak trzeba, dociśnij
kępki: z mała ilością kleju układaj nad swoimi, po około minucie dociśnij i ułoż.

Na początku moze nie wychodzić ale praktyka czyni mistrza i potem za każdym razem będzie lepiej. Polecam również kupić sobie porządne rzęsy. Dobrej jakosci ma Ardell:
https://puderek.com.pl/21-sztuczne-rzesy

Aktualnie na puderku jest sporo promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry