Widok

szukam kolezanki z Gdańska

Nowy Port Temat dostępny też na forum:
hej mam 21 lat i szukam kolezanki naj lepiej w podobnym wieku i z gdanska czuje sie troche samotna i potrzebuje kogos z kim mozna wyjsc na spacer do kina czy na piwo:)

GG 63204938 POZDRAWIAM KIRA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kolega może być? trochę starszy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo nie mam gg, więc nie skontaktuje się z Tobą w ten sposób. Jeżeli jesteś mobilna pod tym względem dawaj znaka tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie ma gg, ono pewnie już nie istnieje;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak to o ciebie sie tutaj rozchodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

istnieje, istnieje :-)
trochę straciło na znaczeniu z powodu pejs zbuka.
ale warto powrócić do dobrego GaduGadu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

FB to całkiem inna para kaloszy;)
Są inne komunikatory; co nie zamulają, nie uciskają reklamami, są przejrzyste, wielofunkcyjne i mają szereg innych pozytywnych cech, np ja używam whatsapp'a i sobie bardzo chwalę:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bywam od czasu do czas tutaj wolę bardziej prywatne strony gdzie można porozmawiać bez osób trzecich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez osób trzecich? co ty, nie lubisz ludzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludzie sa paskudni w wiekszym gronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mniejszym, to ci sami ludzie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak i nie nie mają publiczności więc nie mam się przed kim popisać a drugiej strony wciąż jesteśmy tymi samymi ludźmi więc zależy na którą stronę medalu patrzymy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W głębi duszy siedzi w nich to samo,chcą obniżyć czyjeś ego po to żeby ich było wyżej, a do tego potrzeba publiki. Tak jak by ich wartość była zależna od oceny innych osób. Często jak można przeczytać to się objawia okazywaniem braku szacunku lub pogardy. Tylko czy w pojedynkę zmienia się zachowanie takiej osoby? W takim przypadku to my jesteśmy publiką, ale jak zjawi się ktoś trzeci to sytuacja się zmienia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zachowanie zostanie takie same jesteśmy tylko ludźmi tak naprawdę wszyscy tacy sami i tak samo zepsuci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogłabyś podać jakiegoś e-maila do siebie Kira? Ja będę od lipca mieszkać w Gdańsku i w sumie nikogo nie znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rileyjason666@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rileyjason666@wp.pl
To mój kontakt
KIRA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualne Kira?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kira jesteś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Mogę zostac Twoja koleżanką :)
dawid.kujtkowski@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Porządnego faceta po 40-tce (296 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka...

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

do góry