Widok

szukam krawcowej

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Próbowałam znaleźć coś w wyszukiwarce bo takie wątki na pewno już były, ale ta wyszukiwarka jest do d.... więc proszę o pomoc- linki do starszych wątków albo namiary na naprawdę dobrą, sprawdzoną krawcową- która uszyłaby koronkowe bolerko do mojej sukni i dokonała przeróbki polegającej na zamianie zamka na wiązanie. Ja kompletnie nikogo nie znam, a niesprawdzonej osobie boję się oddać suknię , bo taka przeróbka to chyba krawieckie wyzwanie, zwłaszcza że nie ma przy zamku prawie w ogóle zostawionego nadmiaru materiału- wszystko jest wycięte :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja si sma namiary do młodej dziewczyny z Redy,która szyje piękne suknie,zapytam na dniach:-)buźka.

W razie czego przypominaj:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest w Redzie zakład na ul Harcerskiej tel. 58 6785659
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musi być w Redzie, byle sprawdzona i dobra ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Redzie właśnie jest chyba się nazywa "centrum ślubne" na ul. Gdańskiej, fajna kobietka, młoda, widziałam jej dwie suknie, bardzo ładne, uszyje to co chcesz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm... widziałaś jej dwie suknie to mi wiele nie mówi :P Ja chcę krawcową SPRAWDZONĄ przy przeróbkach, jak z resztą napisałam chodzi mi głównie o przerobienie zamka na wiązanie a nie uszycie sukni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, jeśli chcesz uszyć bolerko to też je Tobie uszyje, bo uszyje to co chcesz.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzięki, przejdę się tam ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jaką Ci polecić, ale z pewnością odradzam salon Ewelina w Gdańsku, na ul. Ogarnej. Te stare babsztyle nie dość, że schrzaniły sukienkę mojej żonie, nie dość, że przywiozły ją w ostatniej chwili (w dzień ślubu!), to jeszcze bezczelnie zażądały pełnej sumy za schrzanioną suknię. Babsztyle są bezczelne i odradzam każdemu korzystanie z ich usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (4 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry