Widok

szukam seksuologa

Witam . Prosze o poważne odpowiedzi.Mam problemy z erekcją. Szukam dobrego seksuologa , ewentualnie urologa,który specjalistuje się w takich problemach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie probowałeś jednak na własną rękę coś zmienić? Takie problemy nie są takie rzadkie,w zasadzie to wielu mężczyzna ma taką zwiechę w którymś okresie swojego życia. Zmień dietę, zacznij się dużo ruszać, ewentualnie zobacz jak działają na Ciebie środki na erekcję bez recepty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem,że są psycholodzy ale wolałbym iśc do lekarza aby mi przypisął ewentualnie jakieś leki. Nie probwoałem się jeszcze leczyć na własną rękę. Widziałem jakieś tam reklamy środków na erekcję w sieci ale tak naprawdę to czy one są skuteczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw zrób badania ogólne. Tego typu problemy są często objawem początku cukrzycy i chorób serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszystkie, ale część jest skuteczna. Do takich z pewnością należy syldenafel - słynna niebieska tabletka. Nie bedę nazwy wymieniał, bo jest powszechnie znana. Dobry jest też braveran, penis complete czy cum on. W przeciwieństwie do niebieskiej tabletki są one bez recepty. Polecany jest wtedy, gdy nie możesz osiągnąć pełnej erekcji. Czyli coś tam stoi, ale nie aż tak, aby można było dbyć stosunek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słuchaj jak sie sprawuje ten penis complete? bo czytałem opinie i zastanawiałem sę czy nie spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja brałem. Powiem szczerze, że na początku sceptycznie podchodziłem, ale kupiłem - trochę to kosztowało. Ale pomaga, mocniejsza erekcja i jak na zawołanie. ale działa to trochę inaczej niż wiagra bo musisz brac codziennie aby dało efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

wasze sposoby na zapalenie pęcherza (16 odpowiedzi)

jak sobie radzicie domowymi sposobami z zapaleniem pęcherza? chyba mnie dopadła ta przykra...

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...

do góry