Widok

szukam stolarza

szukam stolarza lub jakąś firmę stolarską , która podjęłaby się zrobienia szafy- garderoby do przedpokoju wg. mojego projektu. Nie chodzi mi o zabudowę. Wszystkie garderoby które oglądam są niezbyt wymiarowe do mojego przedpokoju :( Macie jakieś namiary ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. moge wykonac dla pani zabudowe ,prowadze dzialalnosc i daje gwarancje na wykonany mebel.oto nr ,tel.784475361 .miroslaw krawczyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Mirosławie proszę o maila podeślę Panu zdjęcie garderoby o jaką mi chodzi

mój mail : gdynia67@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.frontylakierowane.pl polecam robią wszystko dobrze i tanio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.stolarstwo-kaleta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli jest Pani zainteresowana to prosze o kontakt 503 053 963 Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny Panie/ni

Jesteśmy pracownią z ponad 20-letnim doświadczeniem nabytym w Polsce, Niemczech i Anglii. Do tej pory nie mieliśmy ani jednej reklamacji. Prosiłbym o przesłanie na maila projektu. Na tej podstawie będziemy w stanie dokonać wyceny. Podaję zatem maila: michal.maziarski@gmail.com

Z poważaniem

M.M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DLA MNIE TEZ PRACOWAŁ PAN RAFAŁ. POLECAM MŁODEGO FACHOWCA , ZROBIŁ MI WSZYSTKO TAK JAK CHCIAŁEM, 693748618,GWARANTUJE ZA NIEGO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Dużo poleceń na forum.Skorzystałem ostatecznie z usług stolarskich pana Rafała. Czytałem opinie i mogę również polecić strone http://www.mebleidrzwi.pl moze komuś sie przyda.Bartłomiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jesteśmy zainteresowani wykonaniem tego zlecenia dla państwa.
Jeżeli ogłoszenie jest aktualne to proszę o przesłanie projektu.

Pozdrawiam serdecznie


Zapraszamy do korzystania z naszych usług


Profesionalne usługi Stolarskie

STALMEB
83-031 Łęgowo
Ul: Rzeczna 46
Nip: 584-25-88-114
Regon: 220975524
Pomorskie

http://www.stalmeb.pl
e-mail: biuro@stalmeb.pl
Telefon:
793-613-213
505-167-273

Numer Gadu-Gadu:22027154
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za namiary, Dla wiadomosci Pan Rafał Kasuje 65zł za m2 płyty, dzieki za namiary, i szukał bym jakiego kafelkarza jak cos to pisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy Stalmeb z Łegowa. Wykonywali u mnie zabudowy, jakość beznadziejna. Bardzo długie terminy. Cały czas wyłączone telefony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mogę polecic dobrego stolarza, bardzo tani.policzyl mi wszytsko na miejscu, dogadalismy sie bardzo dobrze, wziął zaliczke 50czy60% na materiał. Mówił ze wyrobi sie w 4 tygodnie a zabudowa była u mnie w 2,5 tyg, Rafał wraz z pomocnikiem zrobili to w dzien. Poleciłem go znajomym i rodzinie i polecam dalej bo warto.Chłopak ma smykałke i robi to dobrze. A kontakt z nim to Rafał Ćwikałowski 693 748 618.....pozdrawiam Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
zapraszam na naszą stronę jeśli potrzebny jest warsztat który wykona nieprzeciętne meble

www dontworry,pl
pozdrawiam
Jerzy Demianiuk
601 62 12 20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli oferta dalej aktualna podaje namiary tani i solidni 502-370-032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do skorzystania z moich usług http://www.czerniawski-meble.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
INgeborg sagt:Durch die Liebe zu meeinm süßen Ryky, einem tollen Havaneserbuben bin ich auf Umwegen in dieses verrück vernarrte Hundeforum gekommen und bin sehr froh darüber. Wo hat man schon die Gelegenheit, so viele liebenswerte, gern Spaß machende, sich mögen und sich schätzende Freundinnen unter einen Hut zu bekommen und dabei auch eine Menge irren Vergnügens zu haben. Ab und an darf auch mal ein Mann seinen Gagsch hier abgeben und er wird besonders herzlich geduldet *zwinker*Alles rund um den Hund kann man hier erfragen und weitergeben. Alles basiert auf eigenen Erfahrunen, ist also praxisbewährt.Aber auch unsere Träume, Hoffnungen, Ängste und Leidenschaften sind hier bestens aufgehoben. Talente werden mit besonderem Gespür beachtet und gewertschätzt.Liebe Gitte, liebe tolle Foris, danke, dass es euch gibt!!!GD Star Ratingloading...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ek0bLJ nohqpilohmmq
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jezeli jest dalej pani zainteresowana prosze o kontakt o to moj numer tel.502-370-032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam stolarza, który wykonał u mnie szafę w przedpokoju zgodnie z moim projektem - bardzo solidnie. Tel. do p. Roberta 503-171-792.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (76 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry