Widok

szycie sukienki

Wejherowo Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam! czy któraś z Was szyła lub kupowała suknie w salonie BJ w Wejherowie? może jakieś opinie?? pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szylam suknie slubna w salonie Bj w wejherowie....jestem z nich bardzo zadowolona....suknia jest uszyta tak jak sobie ja wyobrazalam....jesli masz jakies pytania to napisz- napewno odpowiem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie przyłaczam do pytania powiedz mi jak wyglada sprawa z materiałem i cena szycie

z gory dziekuje:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
material oni maja.....ja za swoja suknie,welon,bolerko i podusie zaplacilam 1300zl wiec cena jest dobra

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=399207&t=376824

tu mozecie zobaczyc moja suknie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja tez mam pytanie a propos szycia w BJ:
Ile razy jezdzi sie na przymiarki i czy wywiazuja sie z terminow?
I jak to jest dokladnie z tym szyciem na wypozyczenie - oni szyja, ja wypozyczam i kiedy musze oddac?


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak terminow dotrzymuja.,....ja mialalm tylko 3 przymiarki co miesiac lub dwa....nieiwem jak to jest z szyciem na wypozyczenie bo ja szylam na wlasnosc

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam w sobote i pani powiedziała, że do wrzesnia moga miec nawet jeszcze ze 3 kolekcje , że nie musze się tak spieszyc. uszycie i zostawienie na salonie to chyba 900zł, a szycie-kupno 1300zł. uważam, że cena jest kusząca i chyba własnie będę sobie szyła sukienke. a Wy dziewczyny macie już jakieś na oku? pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)

Wiem, ze Piona korzystala z tamtego salonu i sukienka byla sliczna.

Tu jest jej watek:
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=454675&t=443372

Znalazlas juz zespol?

Pozdrawiam!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też korzystałam z szycia na wypożyczenie w BJ w Wejherowie. suknie była piękna. Miałam 3 przymiarki, a za 900 zł, dostałam sukienkę, halkę z kołami, welon , stroik do włosów oraz bolerko. Suknie dostałam tydzień przed ślubem a oddałam ją w środę po ślubie. Suknie pomogły mi wybrać te panie, które szyły,a uszyły mi wg projektu Lisa ferra - Demetrios. Materiał one ściągały, koronki a suknia od oryginału różniła się jedynie brakiem firmowej metki.
Szycie trwało ok. 3 miesięcy, a terminy wszystkie były dotrzymane. Moje 3 koleżanki z pracy też tam szyły swoje sukienki i też były bardzo zadowolone - buty tam też można dopasować do sukienki.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co sądzicie o szyciu sukni na wzór pronoviasu czy la sposy z madonny. Widziałyście u nich w salonie suknie wg nich szyte. Ciekawe czy wyszłyby takie same?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś z was szyje i sprzedaje swoje ubrania? Taki biznes w sumie ma sens, dzisiaj produkty handmade są bardzo modne. A przykładowo patrząc na miejsca typu hurtownia tkanin https://manufakturatkanin.pl/ , to materiały drogo nie wychodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry