Widok

tani optyk w gdańsku gdzie?

j.w
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to znaczy TANI?


swoje ślubne okulary robiłam u Pani na Jagiellońskiej - koło kantoru MAX :)
image


mój Mąż też tam robił :) i moja Mama :) ceny oprawek zaczynają się od kilkudziesięciu zł :)



http://www.firmy.net/oprawy-okulary-i-soczewki/optyk,W2TKX.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam fillemana w baltyckiej solidni i uczciwi a odradzam vision expres doplacac musialem do interesu zpartolili mi soczewki koszmar
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam okularki prgrasywne u sympatycznej pani na Bulońskiej na Morenie. Bardzo dobre ceny i dobre jakościowe soczewki nie tak jak w Fielmanie. Sczerze polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba wiadomo, że "sieciówki" sa droższe niż prywatni przedsiębiorcy :v
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczególnie polecam ten na Uphagena 8 we wrzeszczu - można negocjować ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie można sobie zbadać wzrok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wybrać się do salonu optycznego na Podmłyńskiej:
http://aurum-optics.pl/salon-podmlynska-gdansk - na stronie jest kontakt. Ostatnio badałam tam wzrok i jestem zadowolona. Najlepiej wcześniej zadzwonić wcześniej i zarezerwować sobie godzinę tak aby potem nie czekać i aby na miejscu czekała na nas osoba, która jest w stanie takie badanie wykonać.

Dobrali mi oprawki do mojej twarzy, na miejscu mają ceny zbliżone do cen w sklepach internetowych i jest taniej niz w innych salonach optycznych, u których wcześniej byłam.

No i co najważniejsze nie namawiają na te droższe oprawki ale dobierają je zgodnie z tym na czym nam zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

do góry