Widok

targi ślubne

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZY KTOŚ ORIENTUJE SIĘ CZY WJAZD NA TARGI W OPERZE JEST OGÓLNODOSTĘPNY?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TARGI W OPERZE ZACZYNAJĄ SIĘ OD GODZ.13:00 CENA 8zł. OD OSOBY -SPRAWDZONE !!!

Pa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od 13?? kiedy??a nie od 10??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do organizatora 10-18 Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć wszystkim, wiecie może czy będą się wystawiać firmy od zaproszeń?
W moim wypadku bardzo poszukiwane.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też tam ide głównie żeby zaproszenia pooglądać (no jeszcze fryzurki:))może coś wybierzemy, mam nadzieję, że będą jakieś firmy. Ale pamiętam, ze kiedyś na forum czytałam, ze na poprzednich targach były.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, beda na 100%

pozdrawiam
meg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będziemy z narzeczonym napewno ! Zwłaszcza czekam na sukienki i fryzury...mamy nadzieję wylookać może jakieś obrączki...jeszcze tylko 3 dni...super ! Do zobaczenia... ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o zaproszenia to w tamtym roku moja koleżanka wybrała sobie cudne , więc mam nadzieję, że nam się też uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KTO BĘDZIE JUTRO NA TARGACH - PISAĆ ;) !! BĘDĘ SIĘ ZA WAMI ROZGLĄDAŁA :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę na pewno.....ale tylk na chwilkę wpadnę ;(
niestety, jutro szkoła, targi, slub kuzynki ;)) wszystko na raz
ale chcę zdążyć na pokaz fryzur i makijażu ;))

a czy wczoraj któraś z Was była może na hali w Gdyni i mierzyła sukienki w boxie tam na dole ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak spotkasz dziewczynę z wielkim, wypchanym kalendarzem w łapkach - to bede JA!!! :) Ide z całą rodzinką więc koło mnie będzie tłok :)))
Pozdrawiam :)


image
Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hymmm ja też idę z wielkim wypchanym kalendarzem i cała rodzinką ( tzn. moją i mojego lubego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm.....ja będę tylko z kumpelką.....ale będzie śmiesznie, każda będzie się rozglądać i zastanawiać kto jest kto ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję chodzić z kartkami na plecach - weselnik trójmiato + nick :P
albo nie.... tajemniczość będzie lepsza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha.......dobry pomysł.....hihihi, ale ludzie by się dziwili, co to za dziewuchy tu sie kręcą z kartkami na plecach ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda że otym wcześniej nie pomyślałyśmy - ale stoliczek forum trójmiejskiego z kawką by się dla nas przydał :)!!!! może by dla nas zrobili?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha niezły pomysł :)
Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i wogole powinien być konkurs dla zalogowanych forumowiczek ;))
chciałabym coś wygrać......jakąś drobnostkę, hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś skromny wisiorek z 6 karatowym diamentem na przykład :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch...
Ty wariatko, ty tylko o tych brylantach :))))

ja dojade na targi gdzies na 15-ta, mam jeszcze uczelnie...
jestem poumawiana zkamerzysta, fotografem i dekaoratorem wnetrz..

bede bacznie was wypatrywac...
ciekawe czy bedzie duzo ludzi...hmmm ;)))

buzi
meg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry