CZY KTOŚ ORIENTUJE SIĘ CZY WJAZD NA TARGI W OPERZE JEST OGÓLNODOSTĘPNY?
00
~Aniulka
(21 lat temu) 25 stycznia 2005 o 13:23
TARGI W OPERZE ZACZYNAJĄ SIĘ OD GODZ.13:00 CENA 8zł. OD OSOBY -SPRAWDZONE !!!
Pa.
00
~Jakotako
(21 lat temu) 25 stycznia 2005 o 14:49
od 13?? kiedy??a nie od 10??
00
~jola
(21 lat temu) 25 stycznia 2005 o 22:04
Dzwoniłam do organizatora 10-18 Pozdrawiam!!!
00
~żaba
(21 lat temu) 26 stycznia 2005 o 13:27
Cześć wszystkim, wiecie może czy będą się wystawiać firmy od zaproszeń?
W moim wypadku bardzo poszukiwane.:)
00
~eos
(21 lat temu) 26 stycznia 2005 o 13:33
Ja też tam ide głównie żeby zaproszenia pooglądać (no jeszcze fryzurki:))może coś wybierzemy, mam nadzieję, że będą jakieś firmy. Ale pamiętam, ze kiedyś na forum czytałam, ze na poprzednich targach były.
pozdrawiam
00
~meg1
(21 lat temu) 26 stycznia 2005 o 13:44
dziewczyny, beda na 100%
pozdrawiam
meg
00
~shella
(21 lat temu) 26 stycznia 2005 o 19:48
Będziemy z narzeczonym napewno ! Zwłaszcza czekam na sukienki i fryzury...mamy nadzieję wylookać może jakieś obrączki...jeszcze tylko 3 dni...super ! Do zobaczenia... ;o)
00
~jola
(21 lat temu) 26 stycznia 2005 o 21:49
Jeśli chodzi o zaproszenia to w tamtym roku moja koleżanka wybrała sobie cudne , więc mam nadzieję, że nam się też uda.
00
~witch
(21 lat temu) 28 stycznia 2005 o 11:30
KTO BĘDZIE JUTRO NA TARGACH - PISAĆ ;) !! BĘDĘ SIĘ ZA WAMI ROZGLĄDAŁA :)
ja będę na pewno.....ale tylk na chwilkę wpadnę ;(
niestety, jutro szkoła, targi, slub kuzynki ;)) wszystko na raz
ale chcę zdążyć na pokaz fryzur i makijażu ;))
a czy wczoraj któraś z Was była może na hali w Gdyni i mierzyła sukienki w boxie tam na dole ??
Jak spotkasz dziewczynę z wielkim, wypchanym kalendarzem w łapkach - to bede JA!!! :) Ide z całą rodzinką więc koło mnie będzie tłok :)))
Pozdrawiam :)
Aguszka :)
00
~witch
(21 lat temu) 28 stycznia 2005 o 11:41
hymmm ja też idę z wielkim wypchanym kalendarzem i cała rodzinką ( tzn. moją i mojego lubego :)