Widok

tata 10 latka pozna kobiete

jestem 36 letnim tata 10 latka poznam kobiete moze byc mama ale nie koniecznie foto mile widziane tatagdtata@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O cisza. A ciekawy jestem, jakie np. ja miałbym szanse przy 42 latach i 3 dzieci:-) Żona rozwija się duchowo tak, że w bloku zaczęła się dusić i wyprowadziła się w praktyce z najmłodszym synkiem na wieś, gdzie może właśnie hartować się biegajac na bosaka czy kąpiąc w oszronionej trawie (Seks już od dawna zaczął być dla niej niski i brudny). Ja okazałem się zbyt przyziemny, więc robię właśnie za męską samotną matkę dwóch dorastających córek. Tak więc mam swój etat w pracy i etat w domu, o nauce zdalnej z dziećmi nie wspominajac. Ale do kogoś by się człowiek przytulił, wyjechał w podróż... Jak myślicie, silić się na szczerość od początku czy próbować najpierw jakąś nieświadomą grozy sytuacji dziewczynę omotać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sil się na szczerość. Dobrze Ci idzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry