Widok

fortepian

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos moze polecic jakiegos Pana ktora pogra na fortepianie do obiadu albo jakas skrzypaczkę dobrą ? Bo chcialabym ze byl fajny kilmat przy uroczystym obiedzie weselnym ... z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skrzypka mozesz napisac swoja cene?moze byc na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Jestem skrzypaczką po Akademii Muzycznej.
Oferuję również oprawę muzycznę obiadów i przyjęć weselnych. Gram najczęściej z akompaniamentem pianina ( posiadamy własny przenośny instrument).
Prawie w każdą sobotę gram na ślubach cywilnych w Nowym Ratuszu ( budynek byłego Żaka). Gdyby byli Państwo zainteresowani to proszę przyjść i tam można będzie mnie posłuchać na żywo. Tylko proszę dać znać , to podam godziny , w których tam będę.

Kontakt:

(058) 551 15 93
502 131 217

e-mail: krol.h@wp.pl


Pozdrawiam

Halina Król
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry