Widok

termin pierwszej wizyty u ginekologa

Dziewczyny, tak sie zastanawiam, beta potwierdzila ciaze 1,5 tyg temu
zapisalam sie do lekarza na ten piątek
jest to wizyta prywatna, zastanawiam sie czy to nie za wczesnie
nie chce tam isc, gośc mnie skasuje a i tak powie ze na pierwsze usg potwierdzajace ze jest ok mam przyjsc za 2-3 tygodnie
kiedy wlasciwie mozna isc na pierwsza wizyte?
z moich obliczen wynika ze to 6 tydzien
tylko czy ja dobrze to licze, ostatnia miesiczke mialam 25 listopada.

dajcie znac czy mam isc czy przelozyc wizyte na inny termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poszlam na 1 wizyte w 6 tc

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam w 7/8 tygodniu ale serduszka jeszcze nie widzialam..
Dla wlasnej ciekawosci mozesz iść, jasne, ze tak, ale co do tetna i serduszka to bym poczekała jeszcze jakies 2/3 tyg.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciąże ginekolog liczy się od ostatniej miesiączki, a usg na ktorym cosik widać robią gdzieś w 6 tyg. więc może coś będzie widać......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, ale dobrze licze tydzien?
od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki?
czyli tydzien z miesiaczka tez licze?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dobrze liczysz
http://dziecko.haczewski.pl/
długość twojej ciąży 5 tyg i 1 dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam na pierwszej wizycie pod koniec 6 tygodnia i było widać bijące serduszko, więc moment był dobry.
U Ciebie może być ciut za wcześnie jeszcze, poczekałabym z 1,5 tygodnia, bo faktycznie bez sensu kasę wydawać
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super jest ta stronka, dziekuje:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam na pierwszej wizycie w 8 tyg i juz bylo widac serduszko bijace..lekarka mowila ,ze 5 tyg to troszke za wczesnie aby cos zobaczyc..nie bylo widac czarnej palmy tylko mala"krewetke" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam na pierwszej równo 5 tygodni ciąży i została stwierdzona,dostałam zdjęcie z zarodkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Gusia. Ja właśnie wróciłam z wizyty - potwierdzono mi 6 tydzien. Pierwszą wizytę miałam na 7 stycznia, ale bardzo mocno mnie bolala i strasznie się denerwowałam więc poszłam szybcie i bardzo się cieszę. dostałam wydruk z USG i coś już na nim widac. Poza tym widzialam bijące seruszko. I to mi wystarczy. Lekarka potwierdziła że wszystko w porządku. Dostałam zwolnienie zeby trochę odpocząć. i Następna wizyta za miesiąć już ze wszytskimi badaniami. Z mojego punktu widzenia lepiej isc wcześniej niż się denerwować, że coś może byc nie tak. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, no to ja jutro w piatek
to ebdzie 5 tydzien i 3 dnien wiec moze cos zoabczymy:-)

buuziaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź idź;) ja też poszłam szybciutko - w 5 tyg. jeszcze nic nie było widać ale za to gin od razu zauważyła plamienia i po badaniu krew na szyjce macicy i dała tabletki na podtrzymanie ciąży. bez takiej szybkiej interwencji mogłoby być różnie.
a poza tym jeśli dawno nie miałaś cytologii to podczas takiej wczesnej wizyty powinien gin pobrać;)
poza tym sprawdzi jajniki itd. i nie jestem na 100% pewna ale tak szybko już chyba może sprawdzić czy ciąża się dobrze ulokowała, czy nie jest np. pozamaciczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Ja na pierwszej wizycie byłam w 6 tygodniu a właściwie 5t4d i był widoczny tylko pęcherzyk bez maluszka. Tydzień póżniej było już 0.5 cm szczęście z serduszkiem.
Podobno jest tak ,że jak beta jest powyżej 1000 to widać już pęcherzyk ciążowy. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dzieqczyny
ide jutro:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry