Widok

torty

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
prosze bardzo a fotki fajnych tortow zalamalam sie dzis znalazlam fajny tort na stronce angielskiej z mysla ze taki sobie zamowie i jak pokazalam fotke w cukierni chcieli za niego 1600 zl masakra az mnie zagielo tydzin do slubu a ja tortu nie mam:( prosze dajcie jakies pomysly.....nie drogie hehe:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamowilam u sowy na 120 osob i zaplacilam 550zl tzry rozne smaki..:) ten klasyczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj nasz torcik marcepanowy
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nazywa sie TANIEC

a to strona Sowy

http://www.sowa-cukiernia.com.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to nasz, pieczony przez gospodynie Dworku...przepyszny

image
Shot with DMC-TZ1 at 2007-08-16

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wyglada w orginale
na sronie sowy

image
Shot at 2007-08-16

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
torty z Delicji są pyszne :) ale osobiście wolę te od Sowy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miri
tort zamawialam na starym miescie w Gdansku
kazde pietro bylo inne
1 czarny las
2 truflowe
3 krolewskie ( i to najbardziej smakowalo gosciom)
4 truskawkowe

starczylo na okolo 70 gosci

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2812julia super ten tort i nie drogi!!! jaki to smak???? i gdzie w sowie go zamawialas>>??? i jak sie nazywa ten tort?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
podobno niezle torty mają w Delicji ale sama nie kupowałam to tylko opinie innych:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.justynka.com.pl/cennik.pdf
oprócz tego są na stronie justynki zdjęcia tortów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miri tort zamawialismy w hotelu haffner

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to nasz
od Sowy , 4 pietra kosztowal 300zl

image
Shot with SLIMLINE X6 at 2007-08-14

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zwylke wyszło goromne zdjęćie :/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy od sowy, był pyszny. a tak wyglądał :

image
Shot with NIKON D70 at 2007-08-14

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monisia 84 gdzie zamawilas tort????? super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie kupilas ten tort?? super jaki smak i ile kosztowal???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy tort z Delicji w Gdyni (wolę ciasta stamtąd niż od Sowy...) za 9kg płacilismy 500zł, dodatkowo zamawiałam jeszcze cukrową figurkę pary młodej za którą dopłaciłam 50zł...myslę, że w Delicjach wyszłoby taniej a ten cukiernik potrafi robić cuda:) to moj torcik - ja tez szlam ze zdjeciem bo nie podobalo mi sie nic z katalogu
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U sowy tort na 60 osób za 300 PLN ? Nawet ten "lekki " kosztuje co najmniej 500 PLN

To chyba goście lekką pianę jedli...
Bo Sowa ma pyszne, przepyszne ciasta i torty ale za taką cenę to jakieś g..o musiało być!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic specjlnego i przepłacone.....350 PLN płacę za 3 piętrowy tort i 4 blachy ciast :D:D:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy tort od Sowy0 3- piętrowy classic i super się spisał. Pięknie wyglądał ....a jak smakował...hhmmmmmm.......super!! Za tort na 60 osób zapłaciliśmy koło 300,00, więc wcale nie tak dużo. U nich kilogram tortu dekoracyjnego kosztuje cos koło 35,00.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry