Widok

torty

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
prosze bardzo a fotki fajnych tortow zalamalam sie dzis znalazlam fajny tort na stronce angielskiej z mysla ze taki sobie zamowie i jak pokazalam fotke w cukierni chcieli za niego 1600 zl masakra az mnie zagielo tydzin do slubu a ja tortu nie mam:( prosze dajcie jakies pomysly.....nie drogie hehe:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kup 2 paczki wafli, słoik nutelli i posmaruj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze ja chce tort ale nie a tyle kasy :((((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od przybytku głowa nie boli!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wodke juz mamy i to duzo hehe:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie na stronie Sowy są fajne dekoracje... Takie "amerykańskie" :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rozumiem. tort fajna sprawa ale pomyśl ile to jest kasy!! wiesz ile byś za to wódki kupiła? niejeden wąsaty wujek w rodzinie się ucieszy!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym chciala jakies fajne koncepcje na ten torcik bo smaki to ja juz mam wybrane:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Sowy lubi każdy. Tort pralinowy lub truflowy znika w pięć minut...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tort z sowy a dżem z biedronki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto lubi kremowe? ble
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w Sowie? My płaciliśmy ok. 1200 za tort 3 -piętrowy, plus dwa dotatkowe, wszystkie pięknie udekorowane i bardzo ciężkie (bo nie na bitej śmietanie, tylko kremowe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam pojecia z kad oni sobie wzieli taka cene kosmiczna mialam tez prosty tort pietrowy tylko motylki po boczkach mialy byc :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moj tort i zaplacilam za niego tylko 450zl


image
Shot with Canon PowerShot A710 IS at 2007-08-09

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry