Widok

turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

witam. czy wybiera się ktoś z trójmiasta do ośrodka Fala w Stegnie? czy ktoś może mi napisać jak tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pracowałam tam kiedyś w recepcji. Ogólnie standard ośrodka kolonijnego, bo trzeba pamiętać, że oprócz turnusów rehabilitacyjnych zjeżdżają się tam również koloniści w rozmaitym wieku.

Jedzenie ok, na terenie ośrodka basen. Dość mało miejsca wokół basenu.Do plaży jest spory kawałek, dla "rehabilitanta" może być kłopot na piechotę.
Za mojej kadencji :) był bus dowożący na plażę ale czy nadal jest nie wiem.

Co do zabiegów - adekwatnie do ceny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. dziękuję za opis Fali. mam jeszcze pytanko czy jest tam internet i czy można ze sobą zabrać laptopa. czy zdarzały się kiedyś jakieś kradzieże? wiem że nie ma tam możliwości płacenia kartą więc trzeba zabrać ze sobom gotówkę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie stamtąd wróciłam! Basenu tam nie ma - dopiero budują lub remontują, a potrzebujących wożą busem do Elbląga. Laptop można wziąć, bo przy recepcji jest zasięg. Mieścina jest paskudna w zimie - drogi nie oczyszczone z lodu-ogromne muldy, kałuże wody, ciężko przejść, poza tym nie ma za bardzo gdzie iść, bo krąży się tam głównie między domkami, do plaży daleko, restauracyjki o tej porze roku czynne tylko w weekend i drogie jak w Sopocie; dwie porcje ryby z frytkami 60 zł.Standard ośrodka taki sobie - łazienki śmierdzące, pokoje typowe klitki, ale jest lodówka w pokoju i tv, radia brak. Kradzieży podobno nie ma, nam w każdym razie nic nie ukradli.Trzeba uważać, by po rozgrzewajacym zabiegu sie nie przeziębić, bo z uwagi na remont ośrodka są przeciągi. Warto wziąć ciepły szlafrok. Jedzenie dobre, zwłaszcza to dla nie-zusowców (wybór z tac). Zusowcy dostają wydzielone, mniejszy wybór. Teraz już tam nie ma żadnych kolonistów, wiec informacja podana wyżej nie jest aktualna.Generalnie ok, ale bez rewelacji. ZUS daje-trzeba brac, powodzenia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram masz racje za darmo to i ocet słodki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś się wybiera może we wrześniu ??? I jak tam dojechać pociągiem albo PKS ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
turnus rehabilitacyjny od 18 września, zastanawiam się, czy warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nad tym się zastanawiam ale jak dają warto skorzystać, cóż kto nie ryzykuje ten nie ma. :_) Zaczynam od 18 09
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam - wybieram się do Fali od 12.10.2011r. , czy ktoś też jedzie w tym terminie z ZUS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zaczynam od 12.10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zaczynam od 12.10.2011 Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja tez zaczynam turnus w tym terminie, a czym jedziecie i skąd? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Elbląga, samochodem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróciłam ze Stegny 04.11.2011r. - turnus od 12.01.2011r. , przed wyjazdem byłam w szoku- same ostrzeżenia, opinie marne. Wcześniej korzystałam z usług NFZ na południu Polski. Mam porównanie. W Fali - wszystko na miejscu- stołówka, zabiegi, kawiarnia - czego trzeba więcej. Tylko dobrego towarzystwa. W kawiarni zmienił się barman od 03.11.2011r. jest muzyka, można się "pokręcić". Do morza daleko, ale drogą za ośrodkiem - przez las szybciej- krokiem spacerowym około 30 minut. W recepcji zapisy na bus- można dojechać. Obsługa - rehabilitanci super. Kierownik KO powinien zadbać więcej o rozrywkę - ale można we własnym zakresie zorganizować balety, nam się udało - ostatnia zabawa halloween była super. Ogólnie nie jet tak źle, ja jestem zadowolona za pobytu, z łezką w oku wspominam ten pobyt. A ludzie marudni niech lepiej siedzą w domu. pa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Ja jadę 03.01.2012r. na turnus do Fali w Stegnie ,z Warszawy ,naczytałem się dużo złego i trochę dobrego o tym ośrodku,czy był ktoś teraz tam , może ktoś jedzie w tym terminie ,miło będzie mi poznać wcześniej .
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróciłem ze Stegny 04.11.2011 Było super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest tak ja napisała Ewa Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej.
Ja też jadę w tym terminie z Łomży mam nadzieję że jakoś się tam dostanę w zimę bo z tego co czytałam to w zimie jest tam kiepsko.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam!Wybieram się 03.01 na turnus rehabilitacyjny.Nie będzie tak żle,moja znajoma wróciła niedawno ze Stegny i jest zadowolona z pobytu.pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam!napewno się spotkamy,również wybieram się w tym terminie do Stegny.pozdrawiam i do usłyszenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również mam skierowanie w tym terminie,jestem z warmińsko-mazurskiego,ale myślę o zamianie na większe uzdrowisko(nie cierpie nudy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj jestem Gabi mam też turnus na ten czas co ty i serfuję w internecie jak to wygląda jade 1-raz jestem z pomorskiego (GDYNIA)
bądzmy dobrej myśli POZDRAWIAM GABI***
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!! Ja także na turnus w tym terminie!! Mam nadzieje że będzie niezapomniany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja i mój synek byliśmy fali 14 07 28 07 2012 i było
super wspominam bardzo miło jedzeni bardzo dobre i warunki były
znakomite poznałam wielu spaniałych ludzi i naprawdę było warto .
Do morza kawałek było ale to nic nie przeszkadzało bo był bus pan
Włodek to bardzo miły i sympatyczny pan w ogóle Stegna to przepiękna nad morska miejscowość jak dla mnie to był najfajniejszy
turnus na jakim byłam wszystkich bardzo pozdrawiam i pracowników i
uczestników
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
TEŻ JADE W TYM TERMINIE Z ZUS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
ja jadę 9.04.2013 także z ZUS-u. jestem z warmińsko-mazurskiego
pozdro Stasso
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie za darmo bo mało ZUS doi z nas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka sobie bardzo chwaliła, także myślę że będziesz zadowolona. :) W sumie nie słyszałam od niej opiniinegatywnej. Po powrocie korzystała dodakowo z usług Gdańskiego rehabilitanta Zaglaniczny. Miała problemy z kręagmi w odcinku piersiowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Stegny idzie dojechać, bez paniki. Z Gdańska do Stegny jeździ dużo autobusów. Podobnie z Elbląga. Dojedziecie, spoko. W Stegnie nie trzeba jechać do końcowego przystanku, trzeba poprosić kierowcę to zatrzyma się wcześniej a wtedy do Fali jest bliziutko. Ja dojechałam, przeżyłam miłe chwile. życzę wszystkim zdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć .
Ewa mam do Ciebie prośbę ,napisz jak tam jest i kiedy byłaś bo tak różne są opinie aż się boję a mam kawał drogi żeby dojechać.Co trzeba ze sobą zabrać żeby póżniej nie być zaskoczonym ,jak daleko jest do sklepu czy trzeba zaopatrzyć się w zapasy skoro piszą ,że jedzenie takie kiepskie.Czy jest tam internet , bo mam zamiar wziąć laptopa a i jeszcze jedno ile osób mieszka w pokoju.Pozdrawiam ,sądzę że Ty byłaś zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka Bogda - bez paniki skoro jedziesz z Łomży to masz połączenie PKS- Białystok przez Łomżę do Gdańska, a potem PSK Gdańsk Stegna. A pociągi? - sprawdź rozkłady. W Stegnie są sklepy - blisko czwórka sklep GS, dalej ul. Grunwaldzką a potem w prawo sklep Julka. W pokojach są lodówki, ale nie we wszystkich, ja nie miałam , ale są duże balkony. Internet - jest zasięg kolo recepcji, zabieraj laptopa. W Stegnie jest Biedronka- jak ktoś nie doje to może sobie coś dokupić. Ja kupowałam jedynie owoce, słodycze. Mnie jedzenia wystarczało. Mieszkałam na 2 piętrze, pokoje są 2 i 3 osobowe. Ja byłam w dwójce. W budynku jest kawiarnia. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Jedziesz się tam leczyć. Stegny nie można porównać do miejscowości uzdrowiskowych- nie ma tu żadnych klubów tańcoterapii. Na turnusie będą dyskoteki, zabawy,będzie fajnie. Chyba, że nastawiasz się tylko na rozrywkę??? a nie na leczenie. Poznasz z pewnością miłych ludzi, przyjemnie spędzisz czas. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Ewa.
Dzięki wielkie ,ze poświęcasz czas na moje pytania ,może troszkę dziwne ale jadę pierwszy raz i taki wyjazd to dla mnie nowe doświadczenie.Powiem Ci szczerze ,że bardzo bym chciała się dobrze podkurować strasznie mi na tym zależy.bo nie chcę słyszeć o innych wyjściach .Pozdrawiam serdecznie .A Ty daleko mieszkasz od Łomży?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć -cieszę się, że mogę choć troszkę Ci pomóc i dodać odwagi. Wcześniej byłam w sanatorium z NFZ na południu Polski w Stegnie byłam z ZUS. Znam ten stres, kiedy jedzie się pierwszy raz. Uwierz mi nie warto się stresować, korzystaj z zabiegów, odpoczywaj, spaceruj, poznawaj nowych ludzi, baw się, kiedy jest okazja. To wszystko sprzyja zdrowieniu. Nie martw się na zapas. Będziesz zadowolona.Ja pracuję, mam przed sobą jeszcze sporo lat pracy. Nie mogę myśleć o rencie. Dlatego rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja. Mieszkam w woj. pomorskim w odległości 80 km od Stegny. Pozdrawiam jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej EWA
Mam pytanie czy znajdę cię na NK oczywiście się nie narzucam.Mam kilka pytań ale na tym forum nie chcę pytać i myślę jak z Tobą pogadać w inny sposób.Wydaje mi się że jesteśmy w podobnym wieku bo piszesz że sporo lat pracy przed Tobą u mnie tak samo.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka
Jestem na nk, oczywiście możemy pogadać. Podaje mój numer na gg 32843810 - do komputera siadam tak około 21.00. Czekam pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka Bogda czekam w niedzielę na gg 04.12.2011r. o 21.oo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Ewa.
nie mogę się a tobą połączyć na gg.Nie wiem dlaczego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na gg podałam numer telefonu, zadzwoń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich! Będę w Fali Stegna 27 stycznia 2012
Kto będzie w tym terminie?zapraszam do dodania opinii:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej bede tam ja ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jade 28.01.2013 tel.727-540-637.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czy wybiera się ktoś samochodem na turnus od 1 sierpnia 12 r. z okolic Bełchatowa,Piotrkowa,Tomaszowa ,Łodzi - jestem zainteresowana e-mail: syrena1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie jest już nieaktualne .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jade od 25.08.2012 prosze o opinie osób które były w Fali w tym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd jesteś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ja też jadę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Tomasz
Ja byłam w tym Ośrodku w tym roku .Powiem tak zależy czego oczekujesz.Ja byłam pierwszy raz i bardzo mile jestem zaskoczona.
świetni barzo bardzo mili rehabilitanci przemiła pani kierownik Ania
ogólnie naprawdę wszyscy. przed wyjazdem czytając opinie byłam pełna obaw ale pokieruja doradza rewelacja.Reszta to już tylko własna inwencja na spędzenie wolnego czasu ,ja byłam zimą ale nad Morzem i zimą jest pięknie.Można naprawdę świetnie i z kulturą spędzić czas.Pozdrawiam i życzę zdrowia i świetnej pogody zawsze chciałabym tam powrócić .Będzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jadę tam od 12,10,2012 i nie wiem czy basen jest wreszcie czynny bo na tym zależy mi bardzo a wszyscy piszą że jest od wielu już lat w remoncie. Jakie pokoje i zabiegi?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :)
Ja też jadę od 12.10 :))) I czytając te komentarze to mam mieszane uczucia :/ Byłam we Włókniarzu w Busku (wczesny gierek hihi i jedzenie dramat) i obawiam się że i tu może być tak samo albo z tego co piszą jeszcze gorzej :/ Troszkę nie bardzo uśmiecha mi się jeżdżenie gdzieś indziej na basen. Aha i może ktoś mi powie czy jest tak kriokomora, na zdjęciach jest ale wiecie jak to bywa ;)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja naprawdę nie wiem czego Wy ludzie szukacie jedzie się tam leczyć i to jest najwazniejsze aby szybko i skutecznie dojść do zdrowia i wrócić do pracy. Zabiegów jest tak dużo że całe dnie krąży się między gabinetami. A jedzenie i warunki to rzecz drugorzędna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)
Rozmawiałam wczoraj z panem w recepcji ośrodka na temat warunków (wybieram się tam w październiku). Zapytałam o możliwość rezerwacji pokoju 2 osobowego - niestety wszystkie pokoje są już zajęte i nie ma takiej możliwości. Basen jest już czynny :)) Jest kriokomora a pokoje są wszystkie świeżo po remoncie i są jednakowo wyposażone, z łazienkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylem tam wczoraj niezle to wszystko wyglada,wczesniej zamowilem jedynke.W pokoju jest lazienka,telewizor.Basen jest czynny.Wszystkie zabiegi dla zusowcow bezplatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
wybieram sie na turnus w terminie 05-11-2012 czy jest ktoś jeszcze w tym samym terminie?
czy jest czynny basen ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jadę od 5.11 :) z tego co czytałam, basen już jest czynny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Cię serdecznie . Jeśli mogę sie spytać to z kąd jesteś i czy już tam byłas? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z okolicy Warszawy. Nigdy nie byłam w Fali, ale sporo czytałam w necie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Ja nigdy jeszcze nie byłam na rehabilitacji w ośrodku:-) troszkę mnie to przeraża.....chyba za dużo czytam na forum na ten temat :-))
Ja mam blisko na szczęście :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :) byłam raz na takim turnusie, nie ma się czego obawiać. Większość dnia jest wypełniona zabiegami. Szybko leci dzień za dniem :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam w miniony weekend u męża .Mąż bardzo zadowolony,zabiegów mnóstwo, z Zus-u wszystkie darmowe.Na plażę i do kościoła trochę daleko,ale jeżeli znajdą się 4 osoby,to jest bezpłatny dowóz busem w obie strony.Śniadanie i kolacja-szwedzki stół.Można prosić o dietę na obiad.W pokojach czysto, wszystkie pokoje po remoncie z balkonem,telewizorem .Jest też czajnik bezprzewodowy i mała lodówka.basen też jest już otwarty,a zabiegi są w tym samym budynku w którym jest sanatorium.W budynku są windy,ośrodek jest dostosowany dla osób na wózkach.No jeżeli ktoś liczy na to,że jedzie do hotelu spa to oczywiście może się rozczarować.Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jak przygotowania na rehabilitację.....U mnie koszmar...czy będą tam ludzie w wieku....40 w z wyż.....ale duchem troszkę mniej ? :-)
Jeśli mogłabym wiedzieć czy jest możliwe wcześniejsza rezerwaja i gdzie są w miarę dobre pokoje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :-) jak przygotowania do wyjazdu ? Czy trzeba rezerwować pokój ? w jakim przedziale wiekowym jesteś ? Nie wiesz czy w tym ośrodku tzn w budynku jest ciepło czy trzeba się zaopatrzyć tylko w ciepłe ciuszki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć , ja tez jade z okolic warszawy w tym terminie . Mam nadzieje że będzie tam lepiej niż czasem opisuja to byli kuracjusze. Rezerwowałas juz sobie pokój??Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Aga ,
cJeśli można wiedzieć to w jakim przedziale wiekowym jesteś "-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć.
tak już rezerwowałam pokój ale to było z 2 m-ce temu :-))
Jak przygotowania do wyjazdu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich. Ja też 05.11.2012 wybieram sie na turnus z zus-u. Mam 36 lat, może jest tu osoba w podobnym wieku, razem zaklepałybyśmy sobie pokój. Wgl to zaczynam już sie denerwować przed wyjazdem. Podaje gg może jakaś babka:) ma ochotę i napisze 1394624, pozdrawiam Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się wybieram i trochę mnie przerażają opinie i mała miejscowość gdzie się nic nie dzieje. Nie lubię nudy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem 40+ a duchem o wiele mniej to już nie jesteś sama.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , ja tez dzwoniłam na recepcję i wygląda to zachęcajaco. Jadę 18 wrzesnia, może ktoś też jedzie na ten turnus z Zus-u? Mam zarezerwowaną dwójke i chętnie pomieszkam z miłą wesołą , chętną na wycieczki dziewczyną/ wiek ok. 35- 50lat/ Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ze swojej strony mogę polecić Wille Wojnar.
To akuart jest w górach, ale miło było. Jestem z nad morza i cieszę się, że pojechałam na drugi koniec Polski bo widoki przepiękne, wszystko blisko, atmosfera świetna, jedzenie tez i otoczenie zmieniłam to najważniejsze.
https://wojnar.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mam turnus 25.08 w stegnach. Jedzie ktos moze autem w tym terminie z kim moglbym sie zabrac z Wołomina badz okolic? Moge tez podjechac do Warszawy. Prosze o kontakt. 883-044-408
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jade 12 10 z gdanska bylem tam w sierpniu zobaczyc jak to wyglada no i na pierwszy rzut oka niezle nie spodziewalem sie zobaczyc hiltona i sie nie zawiodlem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:) Ja tez jadę 12.10 do Stegny :) Dzwoniłam tam w zeszłym tygodniu i pan w recepcji powiedział mi że wszystko działa i zabiegów jest sporo (jadę z ZUS-u) dodał jeszcze, że nie będę się nudzić ;)) Cokolwiek miało to znaczyć ;))))
Pozdrawiam i może do zobaczenia :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bedzie wesolo hi hi hi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam turnus w listopadzie

Dokładnie jadę 5 listopada , pożyjemy zobaczymy jak to będzie . Znajomy był w tym roku i wrócił szczęśliwy ... ;)
Moje gg 2407045
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)) Mam nadzieję. Jakoś trzeba przetrwać te 3 tygodnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ to będzie mordęga,melanże do rana,potem całodzięnne zabiegi,MASAKRA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha masz rację, ciężko będzie. Chyba będzie potrzebna rehabilitacja po "rehabilitacji" :PP Damy radę :PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co zrobić w sobote i niedziele jak nie będzie rehabilitantów,będziemy musieli sami sobie pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam pytanie, ma ktoś jakieś nowe wieści na temat ośrodka fala ?? Dostałem skierowanie z ZUSu na turnus od 29listopada do 22 grudnia 2012r . Pewnie będę najmłodszym uczestnikiem tego turnusu trochę się obawiam i liczę na jakieś podobne roczniki z racji tego żeby czas szybko zleciał. Mam nadzieję że nie dopadnie mnie tam depresja. :D
Ale mam jedno pytanie trochę pewnie dla kogoś bezsensu : w ogóle nie jadam wieprzowiny, z mięs tylko ryby i białe mięso czy jest szansa że nie umrę tam z głodu. Zdaje sobie sprawę że nie będą się mną przejmować tam. Pewnie będę musiał jadać na mieście bo innego sposobu nie ma, prawda ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolego jak nie jadasz wieprzowiny to marne widoki na przetrwanie,ale żarty na bok zadzwoń do recepcji,z wcześniejszych postów wynika iż można zamówić sobie jakąś diete i garkuchnia coś upichci.A co do młodszych roczników to będziesz musiał się wcześniej kłaść spać,i część czasu bedziesz przesypiał.

pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sasza, nie strasz kolegi :PP jeszcze weźmie sobie Twoje uwagi do serca i nie pojedzie :P Jestem niewiele starsza od kolegi Tomka i wcale nie zamierzam kłaść się wcześniej spać i przesypiać większości czasu :PPP
Przecież w takim ośrodku na pewno jest mix wiekowy :)) i znajdzie towarzystwo dla siebie :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również mam skierowanie na turnus od 29listopada :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem spod krakowa także długa droga przede mną do pokonania. a doktorka na komisji mówiła nie martw się skarbeczku damy Ci ośrodek blisko domu :D a jaaak otworzyłem list, to to był wielki szok :) . hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze to ja mam szczęście jedyne 70 kilometrów do Stegny ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też coś koło tego 70 i troszkę. jade 5.11 na turnus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja z W-wy, "trochę" bliżej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!

Wyjeżdżam w tym samym terminie z Krakowa. Mogę się dowiedzieć, czym planujesz dojechać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oy tam,oy tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam - wybieram się do Fali od 05-11-2012 , czy ktoś też jedzie w tym terminie z ZUS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się wybieram w tym terminie ( tzn. zostałem wysłany)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybieram się tam i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yuż za chwileczkę,yuż za momencik pobyt w sanatorium zacznie się kręcić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hihi sasza :)) rozrywkowy gość z Ciebie :P Jak wszystko dobrze pójdzie i wygrzebię sie ze szpitala to i ja dotrę na 12.10 :)))
Pozdrawiam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co zasiedziałaś się w odwiedzinach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nio niestety nie :(( Drobne komplikacje zdrowotne :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze że tylko drobne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)
Też jadę od 12 października. Czy wiecie może coś o dostępie do internetu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno yest w holu przy recepcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O internecie słyszałam to samo co sasza, jest w recepcji. Tylko tak się zastanawiam czy to ich sieć tylko tam odbiera, czy wszystkie (to znaczy np. Play czy inne neciki ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :)
dzięki za odpowiedź :) zawsze to jakieś info.
A wiecie może w jakiej porze dnia najlepiej tam się zjawić? Lub od - do której , bo tak sobie myślę że jak jechać wieczorem tylko na noc a potem nudy w niedzielę...tzn czy nas zbadają itp. Zresztą nie wiem bo n igdy nie byłam na takim turnusie. Czym bliżej terminu tym jestem pełna wątpliwości.
pozdrawiam i do miłego zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz zaraz LU... piszesz, że jedziesz w niedzielę? Mi kazali być w piątek i to tak do południa. Pan z recepcji powiedział, że jak przyjadę rano to większe prawdopodobieństwo, że trafię w pokoju kogoś młodszego ;) a nie już tylko ludzi w sile wieku :P Jednym słowem jadę w piątek i będę tam około 12. Byłam już raz w sanatorium i było tak, że od razu nas badał lekarz i przydzielał zabiegi. A kartę zabiegów i cały grafik dostaliśmy w niedzielę wieczorem. Nic sie nie martw ;)) Będzie wesoło. Zawsze można kogoś miłego poznać :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziło mi o to czy TRZEBA być w piątek o jakiejś konkretnej porze bo mnie takiej informacji w ZUS-ie nie udzielono. Teraz dzięi Tobie już wiem nieco więcej. Zabiegi i tak pewnie od poniedziałku będą bo znam tylko 1 sanatorium gdzie rehabilitanci pracują w weekend. A ja nie chciałam się na początek turnusu od razu 2 dni nudzić. Ale jak mus to mus.
Dziękuję za wyjaśnienia.
P.S.
trafienie z kimś odpowiednim do pokoju to jak gra w Lotto
nie sądzę że terafię na kogoś 38-40 ;) i nie chodzi tu o rozmiar ciuchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam byłem powiedziano mi abym był do południa najlepiej 10-12 a sobota,niedziela można się pobyczyć siorbnąć razem kawe poleniuchować pogadać itp,itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O taaakkk :)) Kolega dobrze mówi :)) Nio i będzie czas zrobić "rozpoznanie terenu", żeby później nie błądzić :P A poza tym, trzeba odpocząć przed "wyczerpującymi" zabiegami ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pakowanie czas zacząć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już prawie ogarnęłam wszystko :) Tylko zimno ma być bardzo ://// ciepłe ubranka trzeba wziąć. Oby tylko ciągle nie lało :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yeszcze nie zacząłem,musze coś skończyć pogoda mi to skutecznie utrudnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no prawie koniec i pracy którą musze skończyć i pakowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dotarlaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tak jak ja wszystko na ostatnia chwile 28 listopada bede wyjezdzal na turnus, a 27 listopada jeszcze bede mial jakis egzamin pedagogiczny. i tak dobrze ze mi go przelozyli bo mialem miec 14 grudnia. ciekawe czy ktos oprocz mnie jedzie jeszcze na turnus od 29 listopada z krakowa lub okolic ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak już dotarliście to dajcie znać jak wrażenia ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nnno yezdem sniadanie i kolacja bufet szwedzki w zasadzie taki sam rano i wieczorem,obiady ok.Nie bedziesz chodzil glodny,yest wystarczajaco duzo jedzenia.Pokoj juz mialem sprzatany.Duzym mankamentem jest jeden klucz na pokoj,jak za czasow komuny,jezeli pokoj jest 3-os to to yest duzy klopot. A nuda taaaaaaaka że szkoda gadać.Ale poza tym ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dotarłam :PPPP U mnie juz 2 razy było sprzątane :)) Ogólnie fajnie i się nie nudzę, nie wiem gdzie Ty spędzasz czas, że się nudzisz hihi ;) Jedzenie hmmmm obiadu oki ale śniadanie i kolacja ciągle to samo (mielonka fuujjjj ;)) A kluczyki mam 2. Można zostawić kaucję (50zł oddają w dniu wyjazdu) i masz drugi klucz. A pokój w porządku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wieczorami siedzę z wio na dole,a klucz mam jeden ale w pokoju jestem sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeju sam w pokoju??? Nudno strasznie :/ Lepiej w dwójce albo trójce :) Zawsze można kogoś dopasować :) Jak wykład z BHP??? Masakra, co za koleś :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
latem wykonywałem zlecenie w Śremie był z nami mój dobry znajomy,świetny fachowiec,ale to co si e działo w nocy to koszmar,masakra tylko przemysłowe stopery pozwoliły na sen.
Wolałem już nie ryzykować .a bhp rewelacja dowiedziałem się nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jejku to faktycznie miałeś przeżycia. Tu na szczęście cisza spokój, chociaż sąsiedzi mi troszkę balują ale da się przeżyć :P Pan BHP rewelacja, a pani psycholog następna do odstrzału hihihi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ona yest niegrozna ,wykonuje tylko swoją prace,ale dziś czynniki ryzyka o 14,30 no może będzie tak samo jak z bhp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka jest rozwiązana sprawa internetu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim czasie najlepiej przyjechać .Ja mam termin od 5-11 tj poniedziałek ,czy trzeba przyjechać dzień wczesniej i co trzeba mieć ze soba ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Internet wifi jest tylko w holu przy recepcji, ale ja mam swój i działa (biednie ale jest) Jeśli masz termin od 5-tego to jedziesz 5-tego, nie ma opcji wcześniej no i po co. A ze sobą musisz mieć rzeczy osobiste, kosmetyki, ubrania i nie wiem co tam jeszcze potrzebujesz ;) Aha, kostium kąpielowy się przyda. Normalnie tak jak na wyjazd ;)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha i jeszcze jedno, panie w recepcji starają się dobierać w pokojach osoby w podobnym wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewo, dzięki za odp. ale sorki jeszcze pytanka:-)) czy brać ze sobą jakieś wyniki , historię choroby czy coś podobnego , do której są jakieś zabiegi , a basen ?...można korzystac kiedy się chce?Jak wyglądaja wyposażenie pokoi...,jest lodówka i gdzie w miarę lepszy pokój i o której być.:-)) i jeszcze jedno :-) można brac przepustki na weekend do domu ?.Jeśli nie przeszkadzam opisz mi proszę w miarę co sie da.Sorki ale jadę pierwszy raz:-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma sprawy :) już piszę :)) Jesli chodzi o wyniki i historię choroby to większość już jest tu na miejscu, ale ja wzięłam ze sobą i mój lekarz przejrzał wszystko. Lepiej mieć, na wszelki wypadek. Z zabiegami to jest różnie, zaczynają sie od 8.30 i z tego co się zorientowałam to sa nawet do 17.30. Ja mam wszystkie rano, a moja koleżanka zaczyna dopiero od 12.30. Basen fajny ale woda lodowata :/// Ja mieszkam w części B ktora jest mniej luksusowa i właśnie dzis zaczynają sie przeprowadzki bo będą remontować łazienki. W pokoju jest lodówka, ale nie we wszystkich. Z tego co wiem to ZUS jest kwaterowany w części B. Część A to dla prywatnych i tam są superowe warunki. Pokoje normalne, bez rewelacji ale standard wystarczający. Często z 2-osobowego robia 3-osobowy i wtedy jest problem bo robi się ciasno. Jeśli chodzi o przepustki to jak najbardziej można. Nie ma z tym żadnego problemu :))Aha jeśli chodzi o przyjazd to ja byłam ok 12 . Panie naprawdę dobierają wiekowo do pokoju.
Jeśli masz jeszcze jakies pytania pisz :) w miare mozliwości odpisze :))
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super wiadomości :-)) Ewa masz może gg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli możesz wejdż na gg , moje gg 11693903
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam turnus od 05.11, i siedzę i czytam różne opinie o ośrodku,czy ty się czegoś obawiasz,przeżywasz wyjazd bo on tuż,tuż. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś to chyba sufit mi na głowę spadnie :///// Zaczął się remont :/ MASAKRA!!!!!!!! Podobno jeszcze jutro ma tak być!! Pani w recepcji powiedziała, że nie ma szans żeby się przenieść :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewo... mam zapytanie ,czy potrzebny jest gruby szlafrok po kąpieli w basenie czy jest zimno,a ty chodzisz na basen i jak wrazenia.....pozdrawiam i prpszę oodpowiedz w ramach możliwości.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam ,że pytam z kąd jesteś,ale czytam wasze opinie i dowiedziałam się z nich ,że ty masz turnus od 05.11 tak jak ja ,jezeli nie sprawi ci to kłopotu to proszę o odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, szlafrok jak najbardziej się przyda. W szatni nie ma kabin żeby się przebrać, jest tylko jedna toaleta :/ wiec biegamy w mokrych kostiumach do pokoju i tam się przebieramy. No i jest ZIMNO. Woda też :/ Jeśli chodzi o ćwiczenia to fajnie sprawdza się rehabilitant Daniel, bardzo miły i zawsze uśmiechnięty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam,ze zawracam ci głowę ale mam pytanie co tam będzie mi jeszcze potrzebne.dziękuję za informację o szlafroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Cię serdecznie .
Bogna, przeżywam i to jak....:-) Juz za parę dni ....uf...a jak z Tobą ? \W jakim przedziale wiekowym jesteś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z Elbląga ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pakujesz się normalnie jak na wyjazd. Weź sobie dodatkowy duży ręcznik, żeby zabierać go ze sobą na masaż i inne zabiegi. W pokoju jest lodówka, czajnik, są talerzyki, sztućce i szklanki. Weź sobie kawę, herbatę. Nie wiem co ci jeszcze podpowiedzieć. Spakuj się jak na wakacje ;) Pamiętaj o wynikach badań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewo serdecznie ci dziękuję za odoowiedz,pozdrawiam i życzę bardzo udanego ostatniego tygodnia pobytu,miłej zabawy i zdrowia.hejka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem w przedziale ryczącej 40-dziest..mieszkam pod elblagiem,a wyjazdu nie przezywam bo jadę drugi raz.czym będziesz jechała.pozdrawiam.hejka do usłyszenia i miłego zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bogna ,witaj w klubie :-))
jadę samochodem ,o której będziesz się wybierała ? pozdrowionka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w planach jest 10 rano z domu.jedziemy samochodem bo jest druga bogn. tam koło12-13 będziemy,syn nas zawozi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, ja też w tym terminie wybieram sie do Stegny. Chciałam odezwać sie do Ciebie na gg, ale pokazuje mi tu błąd. To moje gg 1394624, jeśli masz ochotę napisz. Pozdrawiam Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra dobra już tu forum nie zaśmiecać , tylko brać walizy , torby i się pakować .... Do zobaczenia w poniedziałek liczę że nie będzie stypy przez te kilka dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tak myślę.......już za parę dni ....pozdrowienia i do zobaczenia :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem chyba w twoim przedziale wiekowym też jadę drugi raz ale pierwszy to był w dużym uzdrowisku i nie ma chyba co porównywać go z tej małej mieściny i boje się, że tam się zanudzę. Mam nadzieję ,że dopasuja mi odpowiednią wiekowo osobę.Ja będę tam już w sobotę bo tak mi wypadło więc będę miała czas na rozpoznanie i obym się nie nudziła zbytnio czekaniem na resztę ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy można korzystać z basenu bez ograniczeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,jeśli o basen to dowiedziałam się że nie ma tak dobrze ;-) niestety ;-(( tez chciałabym.... A jak jedziesz w sobotę to będziesz miała gdzie spać ,dzwoniłaś do nich bo do niedzieli jest turnus ? napisz jakie wrażenia :-). pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli mcie ochotę się do mnie odezwać to podaje swoje gg.45175703.wyjazd tuż,tuż.byłam tam obejrzeć,jest qul,warto.pozdrawiam i do zobaczyska w poniedz.hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam, przenocują mnie za opłatą tylko co ja tam będę robić sama nikogo nie znając część soboty i całą niedzielę, ale jestem teraz w Kołobrzegu i nie opłaca mi się wracać do domu. Niedługo wyjeżdżam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedzie ktoś z okolic krakowa na turnus od 29.11 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybieram się do tego ośrodka 29 listopada z Białegostoku prawdopodobnie samochodem. Dla towarzystwa i obniżenia kosztów chętnie kogoś zabiorę. Liczę na dobry pobyt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkich co wybierają się na turnus . Przebywam włąśnie na turnusie i jest bardzo dobrze, jedzenie normalne . Powiem krótko jest zaj........pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troszkę podbudowana jestem ...jadę tam z okolic warszawy od 29.11,życzę dalszego miłego pobytu,czy możesz napisać jak z tańcami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tance sa co drugi dzien , jak sobie zorganizujecie czas tak macie ... A na tym turnusie faktycznie nie jest nudno , przynajmniej ja sie nie nudze ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedźi i cieplutko pozdrawiam......szkoda,ze ,,aleksander'' jedzie z okolic Białegostoku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest teraz bardzo fajnie .ci co wcześniej opisywali z poprzednich turnusów że tak żle i złe jedzenie to nie wiem co chcieli...:-)))))) wszystko na miejscu i to jak się zorganizuje czas to wszystko zależy od Was samych.Tance co 2gi dzień ,jedzenie dobre a dalej :-))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do gg: z okolic Warszawy a dokładniej skąd? też jestem z okolic w-wy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SIEDLCE...MOŻE,MOŻE?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktoś mógłby jeszcze odpowiedzieć to będę bardzo wdzięczna,czy zabiegi są w jednym budynku i czy ciepło w pokojach...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!

Jadę z Krakowa na turnus 29. listopada. Jaki i kiedy planujesz tam wyjechać?

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj kupilem bilet na pociag :D do gdanska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie lepiej w Malborku wysiąść? Godzina mniej w PKP- bezcenne...
Zgadamy się jakoś w okolicach dworca? Jak rozumiem, wyjeżdżasz 23:52 z Głównego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , właśnie koniec mamy turnusu........ale dlaczego!!!!!!!! się pytam :-(( łzy lecą same . Towarzystwo zaj....wszystko zaj......a co do pytania . wszystko mieści się w jednym budynku , nie martw się też się bałam i płakałam ale teraz :-((( ach jak żal wyjeżdzać. W pokojach wszystkich ciepło a jak będziesz chcieć to i będzie upał :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jade wczesniejszym o 17 13. w sumie nie wiem czemu tak :D , ale pewnie zadecydowalo to że sie nie bede musial przesiadac. ale teraz sobie sprawdzilem i widze ze popelnilem blad bo ten o 23 52 jedzie godzine krocej plus tak jak mowisz do malborka 10h. tyle mialem na glowie przez ostatnie 3 dni ze nie obmyslilem tego zbytnio dobrze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda. Do zobaczenia na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj wróciłam... jechałam tam z wielką obawą jak tam będzie i wgl. Było super. Rehabilitanci super,jedzenie dobre a towarzystwo zaje... Przy pożegnaniu łzy w oczach... Aż żal wracać. Podziękowania dla całego turnusu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj jak tam jest z jedzeniem i co muszę ze sobą zabrać proszę cię owskazówki czytałam że mam wziąć kawę i herbatę napisz proszę co
muszę zapakować mam wyjazd 03-01 -2013 GABI :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, co do jedzenia to na śniadania i kolacje jest stół szwedzki więc jesz do bólu...a obiady są dobre i wystarcząjące porcje. Weż ze sobą szlafrok , strój kąpielowy,czepek no i .....cytrynówkę bo się przyda:-)) poza tym resztę można dokupić bo jest biedronka :-))))))) miłego wypoczynku bo jest naprawdę zaj..........fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja mam turnus od 3 I 2013r. i zastanawiam się czy jechać, czy pisać odwołanie na inny termin, może wtedy dostałabym w innym ośrodku doradźcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam w tym terminie i ten sam dylemat, napisz w jakim jestes przedziale wiekowym ,może zamieszkamy razem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja też mam skierowanie w tym samym terminie i też mam mieszane uczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedział wiekowy 44-54, a TY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja się mieszczę w tym przedziale,napisz z jakiej jesteś miejscowości i o której godz. byłabyś w Stegnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę jechała z Warszawy ale nie patrzyłam jeszcze na dojazd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z Olsztyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu byłaś już w stegnie napisz proszę jak tam jest czy w basenie jest
ciepła woda? i co będzie mi potrzebne na wyjazd bo czytam różne
opinie ale chcę się zdać na ciebie pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Kasiu.Napisz,proszę,jaki najlepszy jest dojazd z W-wy do Stegny,bo na coś się już zdecydowałaś?Ja jeszcze nie wiem,co jest w miarę wygodne,tanie i szybkie.Pomóż,jak już wiesz.Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam! trochę czytam jak tam jest ale nikt nie pisze jak długo trwa ten turnus bo trzebo się porzegnać z rodzinką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest ktoś kto wybiera się do fali 3.01.2013? :):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnie wróciłam przed samą wigilią,pozdrawiam wszystkich serdecznie było superrrrrr.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam napisz coś więcej jak było zabiegi jedzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam pytanie czy ktoś wybiera się 27 stycznia 2013 na turnus rehabilitacyjny w Fali w Stegnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.Ja się wybieram. Bardzo to przeżywam,bo to mój pierwszy raz.Skąd będziesz jechała? Ja jadę pociągiem do Gdańska z W-wy.
W jakim jesteś mniej więcej wieku? W Twoim nicku jest mój rok urodzenia...czyżby Twój też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Kamila. Tak to jest mój rok urodzenia. Ja też pierwszy raz jadę do sanatorium. Jestem z Pisza .Jedziesz pociągiem czy autobusem ? Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wieczór Barbaro! Nie wiem jeszcze czym pojadę.Chciałam pociągiem,ale b.drogie są bilety.Może pojadę z W-wy tanimi liniami autobusowymi. Cieszę się,że będzie ktoś w moim wieku.Jak możesz odpowiedz jeszcze, jaką rozrywkę preferujesz? Tam będzie duuużo wolnego czasu. Ja lubię spacery,tańce,rozmowy.Jestem abstynentką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Napisz mi proszę swojego Emaila. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla Barbary:
e_kamila@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Kamila jak tam stres minął już ? Damy radę. Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Barbaro.Jest to pozytywny stres-oczekiwanie na coś,czego się nie zna.Trwają przygotowania do wyjazdu,zakupy potrzebnych rzeczy itd.
Jak chcesz,napisz na emaila,który powyżej Ci podałam. Przesyłam uśmiech w ten pochmurny dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Kamila. Zostawiłam ci wiadomość na emailu. Sprawdz pocztę. Zaczynasz pakowanie? Jeszcze mamy trochę czasu. Dużo zabierasz ze sobą ciuchów . Ja przesyłam pozdrowienia z mazur .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Barbary:
Nie mam wiadomości od Ciebie.Albo niechcący skasowałam,albo pomyliłaś się w adresie.Proszę,napisz jeszcze raz.
e__kamila@o2.pl lub e__kamila@tlen.pl
Również pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Kamila sprawdź pocztę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanka do gg,która wróciła niedawno z "Fali". Jak dojechać z PKP Gdańsk do Stegny,a stamtąd do "Fali"? Czy z ośrodka jest daleko nad morze i czy idzie się przez las?(różne są inf.).Jadę 27 stycznia. Twój optymizm niweluje moje obawy!!!Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, napiszcie jak z internetem. Jest w pokoju czy na recepcji. Płatny czy bezpłatny(cha cha)? Czy jest wifi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Arturze.Nie wiem,dlaczego jeszcze nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie z osób,które tam były.Ja jestem osobą,która dopiero tam jedzie 27stycznia...ale znam odp.Otóż internet jest przy recepcji (wi-fi). Cha,cha,no to ja już widzę tłum kuracjuszy z laptopami na kolanach przy recepcji.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich serdecznie i przepraszam ze dopiero teraz sie odzywam.Ja jechałam z warszawy o 13-tej autobusem do elbląga,tam przesiadłam się szybciutko do drugiego autobusu który jechał do stegny W ośrodku byłam ok 19-tej.Jest kawałek drogi do ośrodka z przystanku pks ,ale jak już tam poznacie wszystkie sciezki to i ta wyda się niedługa.
Wysiadając na przystanku pks jest podany numer taxi,najlepiej dojechać...zapłacicie za taxi 13,...bilet z warszawy do elbląga 49,.a z elblaga do stegny 11,-Nad morze idzie się piekną drogą przez las...ok 1,6km.Zabiegi superrr,rehabilitanci teżżżż...reszta zalezy od was samych jak sobie zorganizujecie czas....wydaje mi się że szkoda tracic czasu na internet...tłumu z laptopami nie było spokojnie 3-4 osoby..pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki serdeczne gg za wyczerpującą odpowiedź.Skorzystam z tych informacji.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Własnie wróciłam z turnusu z Fali,było ekstra pod kazdym względem.
Ci co narzekaja niech siedza w domu.
Klimat tworzą kuracjusze,aż żal było wyjeżdzać.
Pozdrowienia dla wszystkich z grupy narządu ruchu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja jadę 21 II z Warszawy, może ktoś jedzie w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Eli zgadzam się z tobą było super mnie także podobało się Gabi
z tej strony chodziliśmy razem na spacery Janka Zosia ty i ja chyba o ciebie mi chodzi jak możesz to przyślij mi twojego maila to sobie popiszemy mam nadzieję że się odezwiesz POZDRAWIAM :)
GABRYSIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Gabrysia,
Nie mogę podać na forum mojego e-maila, bo wszyscy będą go mieli ,może skontaktujemy się poprzez Zosię
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z turnusu styczniowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka Eli,hejka inni,którzy jadą w najbliższym czasie do Fali.Wróciłam z sanatorium i bardzo jestem zadowolona.Zgadzam się z Twoją opinią całkowicie.Każdy może znaleźć,zapoznać bratnią duszę i to od nas zależy jak tam nam będzie.Warunki dobre,jedzenie dobre,w miarę czysto,rehabilitacja- super. Nie słuchajcie tych,co krytykują...bo to takie osoby,którym wszędzie coś nie pasuje.Jedyne nad czym ja ubolewałam to duża odległość do morza,by je codziennie widzieć.O15h kończyłam zabiegi i gdy doszłam nad morze już powoli robiło się ciemno,a ja uwielbiam robić zdjęcia.No chyba,że ktoś autem dojedzie,to będzie szybciej.Pozdrawiam tych,którzy byli ze mną i tych,którzy pojadą do Fali.Było dobrze,naprawdę dobrze. Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytać o Fali w Stegnie można na http://www.ipon.pl/forum/topic/6547-osrodek-fala-stegna/page-6 oraz na http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=3&t=3424
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych kuracjuszy. Wczoraj wróciłam do domu z Fali i przyznam, że nie było łatwo wyjeżdżać. Te 24 dni były tak cudownymi, że chciałoby się tak codziennie. Rzeczywistośc jest szara i nudna. Przez całe moje życie nie naśmiałam się tyle co w Fali. Towarzystwo superowe. Koleżanki z "drużyny" Anię, Sylwię, Basię i Kamilę zapamiętam w samych superlatywach. Panowie też wykazywali klasę. Miałam to szczęście, że spotkałam w Fali dwóch super nauczycieli gry w Bilard. Tak bardzo się starałam, że udawało mi się wygrywać z dobrymi zawodnikami. Nie bójcie sie grać ani w bilard ani w ping-ponga, to świetna rozrywka dla wszystkich. Przygotujcie się jednak, że za kije i paletki trzeba płacić 3 zł. za odbiór z recepcji. Wszystkie zabiegi miałam trafione, rehabilitanci przemili, układni, z każdym można się było dogadać. Pochwalę tych z którymi miałam do czynienia a mianowicie Marcin i Krystian -super masażyści, Grzegorz - dowcip go nie opuszcza a do zabiegów przykłada się jak mało kto, Gosia - ćwiczenia w basenie na najwyższym poziomie, każdy chciał byc w jej grupie, ratownik Marcin - oddany na służbie :), Karolina - przemiły głos, osoba otwarta i życzliwa, Pani Magda z recepcji - właściwa osoba na właściwym miejscu, na nią nikt nie narzekał, sympatyczna, życzliwa, zawsze uśmiechnięta. Z tesknotą będę wspominać wszystkie dyskoteki i atmosferę tam panującą. Nikt sie nie wywyższał, wszyscy się świetnie bawili, każdy z każdym bez znaczenia na wiek czy płeć :). Wbrew temu co się mówiło nikt nie został karnie usunięty z ośrodka. Osoby , które wyjechały zostały przewiezione do szpitali ze względu na zły stan zdrowia. Panie w sekretariacie medycznym wesołe, zawsze dostępne i przychylne każdej osobie. Obsługę w barze pozostawię bez komentarza. W czasie turnusu były zorganizowane 3 wycieczki. Było też ognisko. Na jedzenie nie narzekam ale nie jestem wybredna osobą. Obiady zjadałam w całości a pozostałe posiłki sama sobie wybieralam co jeść. Głodna nie chodziłam i nie musiałam dokupować niczego. Pokój i łazienka sprzatane były często choć nie w tym samym dniu. Nigdy nie zabrakło papieru toaletowego ani worków na śmieci. Śmieci były wyrzucane zawsze jak kosz był pełen. O moje piętro dbała zawsze uśmiechnieta pani Ania. Wyjazd do Fali był dobrym wyborem. Oceniam pobyt na 5 z plusem bo do szóstki jednak ciut brakuje. Pozdrawiam cieplutko wszystkich pracowników tych uśmiechnietych jak i tych co nie zawsze byli mili, buziaczki dla wszystkich współókuracjuszy. Może sie kiedys jeszcze spotkamy. Do zobaczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
wybieram się na turnus do Fali 9 kwietnia 2013.
Będę jechał z okolic Rawy Mazowieckiej. Jeśli jest ktoś chetny jechać ze mną to proszę o kontakt: tomek815@op.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też wybieram się do Stegny do Fali 9.04.2013 z Białegostoku, będę jechała PKS-em do Gdańska a dalej-muszę sprawdzić- chyba , że ktoś podpowie ....... będę wdzięczna.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma potrzeby jechać do Gdańska. Po co wracać. Wystarczy kupić bilet do Elbląga a stamtąd jest wiele połączeń do Stegny. Na http://www.pks.elbl wszystko widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pks.elblag
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
szukam osób z południowej i centralnej Polski wybierających się do Stegny 16.03.2013r. Swoim transportem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam osób z okolic łódzkiego jadących do Stegna na turnus rozpoczynający sie 28 maja Pozdrawiam serdecznie Basia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !
szukam osób z okolic W-wy jadących do Stegny na turnus ZUS od 15.07.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
szukam osób z okolic Siedlec jadących na turnus do Stegny od 21 czerwca 2013. Jadę samochodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
szukam osób z okolic Siedlec jadących na turnus do Stegny od 16 września 2013.katarzynakmk@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam moze ktos wie jakie sa polaczenia by dojechac tam z Warszawy? Jestem z Sokolowa Podlaskiego moze jest ktos kto jedzie na turnus od 8 kwietnia i ma miejsce by sie zabrac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
szukam osób z okolic Siedlec jadących na turnus do Stegny od 04.11.2014
adres: jagoda108@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STEGNA 04.11.2014

ale cisza - naprawdę nikt nie jedzie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jadę ale z Gdyni na turnus 4.11
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę od 28.11.2014 r. do Stegny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś jedzie z Warszawy lub z Siedlec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

do góry