Widok

turus bud!! poszykuje opinii

Witam! czy ktoś posiada opienie na temat developera turus-bud? pomóżcie!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Ja mogę szczerze polecić obie Panie z filmy Turus-Bud. Fachowa obsługa, szczere informacje oraz dogodne propozycje związane z zakupem lokalu. A i dodatkowo możliwość dostosowania się do godzin spotkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłem mieszkanie od Turus bud w poprawnej inwestycji tej firmy i jesteśmy z rodzina tak zadowoleni ze rozważamy zakup większego w nowym bloku. Mieszkamy juz triche czasu w tym bloku i nigdy nie było problemu. Baliśmy sie tez sąsiadów ale okazali sie fajnymi ludźmi. Zaleta firmy jest tez fakt ze pamietają o miejscach postojowych dla mieszkańców i ze osiedle jest zamknięte. No i do lasu blisko. Sklepy tez blisko. Nam pasuje. Zależy czego szukasz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Tez szukam opini na temat developera tego, ponieważ wpłaciłem na mieszkanie i nie wiem czy developer jest wypłacalny, czy jest jakies ryzyko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na osiedlu zbudowanym przez turus bud i nie słyszałem aby ten deweloper miał problemy z wyplacalnoscia. Zreszta. Teraz każda transakcja jest zabezpieczana na rachunku powierniczym. Śmiało kupuj i bądź spokojny/spokojna :-) będziemy sąsiadami!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ja niestety nie jestem zadowolona.
Kupiliśmy z mężem mieszkanie na parterze. Okazuje się, że ja byłam tam wczoraj zoabczyć jak budowa, mój obiecany ogródek będzie odwiedzany przez wszystkich sąsiadów. Będziemy kontaktować się z deweloperem bo coś tu nie tak wyszła, raz jeszcze przejżałam prospekt informacyjny i inaczej sobie to wyobrażałam. Zobaczymy co państwo S... mają do powiedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Turkus bud na Wieniawskiego zrobił wszystko z najtańszych materiałów...od ul.Wieniawskiego kostka parkingowa pochodzi z rozbiórki z innej budowy,odpadająca elewacja,terakota to zbieranina najtańszych płytek w kilku kolorach...itd.Szkoda pieniędzy i czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry