Widok

walizka trunki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam,
zastanawiam się nad zakupem walizki trunki, ale czy warto?? proszę o opinie czy to dobry zakup dla dziecka na podróż.
a może ktoś ma do sprzedania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może ktoś pomoże??
chodzi o tego typu walizkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam od kilku lat, moje corki dostaly je na 2gie urodziny i sa super, ja polecam, w samolocie sa pod siedzeniem i maja swoje zabawki itp, a jak lot opozniony to scigaja sie na nich itp, dla nich to jest sygnal ze jedziemy gdzies i przynajmniej jak cos sie tam nie zmiesci to nie boierzemy tego itp.

ja mam biedronke i pszczolke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy 4 latka nie będzie do tej walizki za duża? ile lat mają twoje dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja ma 4 lata i wlasnie dostala.lot juz za nami i sadze ze jeszcze na troche nam starczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jedno pytanie, na allegro znalazłam takie walizki innej firmy i maja wyciągane łapki aby dziecko mogło oprzeć nóżki, czy z waszego doświadczenia będzie to przydatne, czy brak takiej podstawki na nóżki nie przeszkadza w ciągnięciu dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (4 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry