Widok

warsztaty florystyczne

Witam. Nazywam się Ewa Ludwikowska. Moje pasje to florystyka i dekoracje wnętrz. Florystyką zajmuje się już dziewięć lat i chciałam podzielić się tą pasją z innymi.
Zapraszam na tematyczne warsztaty florystyczne osoby pragnące zdobyć praktykę w zawodzie florysty lub chcące miło i twórczo spędzić czas. Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach przy herbatce, ciasteczkach i dobrym humorze.
www.florael.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam spróbować w cosinusie, bardzo dobra szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecałabym się zapisać do szkoły cosinus, można uzyskać wykształcenie całkowicie bezpłatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus to super wybór, polecam z całego serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam cosinusa, florystyka w ich szkole to super sprawa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (61 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

Tkaniny, materiały gdzie kupię? (28 odpowiedzi)

Gdzie jest duzy wybor materiałow , tkanin do szycia na terenie Rumi, Gdyni??

do góry