Widok

wesele 2012

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam Panie młode z 2012 co już macie ? czy za szybko coś załatwiać ?? szukam kontakt na zespól LOTOS Kartuzy!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe... 2 sale na prawie 300 osób? Nie wiem gdzie one się pomieszczą bo nie wygląda to na duże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żukowo ma nowy Dom weselny?! W Andrzejki otwarcie.
http://www.zukowianka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszamy do: http://forum.trojmiasto.pl/Mlode-Pary-2012-t154141,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejce super. Mieliśmy okazję tam pracować. Jedzenie i obsługa bez zastrzeżeń. Na naszej stronie jest fragment filmu z wesela w Gościńcu Kaszubskim (Agnieszka i Janusz-wesele).

http://www.zikpomorze.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i czy ktoś miał wesele w Kartuzach ''Gościniec Kaszubski'' ten nowy hotel przy ul Parkowej ......

proszę o opinię!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry