Widok

wesele cegielnia rzucewo

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witajcie ktoś z Was miał tam wesele w 2016 r?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my będziemy mieli:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge prosic o adres @? Mam pare pytan jesli nie ma Pani noc przeciwko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ina i jak tam wesele w cegielni? mozesz prosze podzielic sie opinia jak bylo? jak jedzenie? jak cala atmosfera etc? Rozwazam mozliwosc wesela w tym miejscu. :)

Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

podobne pytanie pojawiło się tu: http://forum.trojmiasto.pl/Stara-Cegielnia-Rzucewo-prosze-o-opinie-t658853,1,11.html

To moje wrażenia:

Miałam wesele w Starej Cegielni w Rzucewie w 2016 roku. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony miejsce jest przepiękne, bardzo klimatyczne, z pięknym widokiem na morze, bardzo prywatne, catering Ewa Zaprasza, który obsługuje wesela w Starej Cegielni w Rzucewie jest na najwyższym poziomie (kelnerzy są bardzo profesjonalni). Goście byli zachwyceni jedzeniem. Firma dekoratorska także robi wspaniałe ozdoby i może pomóc przygotować bajkowe wesele.

Z drugiej strony trzeba się liczyć tym, że koszty wesela w cegielni są naprawdę bardzo wysokie, logistyka to horror. Planując wesele w Cegielni trzeba wziąć pod uwagę:
- najbliższy kościół znajduje się w Pucku--> dojazd
- baza hotelowa w okolicy jest uboga, wymaga dojazdu, zainteresowana głównie wynajmem na min. tydzień, więc planując zorganizować nocleg dla gości, opcji na przyzwoitym poziomie nie ma wiele w okolicy i są raczej drogie (200-280 PLN za pokój 2os - latem)--> dojazd
- w bezpośredniej okolicy Starej Cegielni w Rzucewie nie ma hoteli, nawet dla pary młodej, jako że Zamek III Sobieski obok wynajmuje pokoje min. na 1 tydzień latem
- trzeba liczyć się z organizacją transportu (para młoda + goście, jeśli chcemy żeby ludzie mogli wypić zdrowie młodych na weselu i wrócić bezpiecznie do domu)
- usługi firmy dekoratorskiej są bardzo drogie, sala jest ogromna, więc skromne dekoracje to rząd 6000 PLN (trzeba naprawdę sporo kwiatów, by one nie zginęły w tak wielkiem obiekcie), a tak naprawdę, by był efekt WOW, trzeba liczyć się w wydatkiem rzędu 10000-12000 PLN. W ramach menu dostajemy tylko brzydkie, ogrodowe krzesła na sali, które psują cały efekt dekoracji, więc firma dekoratorska na dzień dobry proponuje też wymianę krzeseł. Wg mnie to powinno być już w cenie, niestety tak nie jest, a krzesła dostępne na sali są naprawdę brzydkie :-(
- latem w okolicach Starej Cegielni w Rzucewie jest mnóstwo komarów. NAPRAWDĘ MNÓSTWO.
- jeśli goście dojeżdżają co Cegielni lub Pucka latem z Trójmiasta, muszą liczyć się z tym, że w tym okresie na tej trasie występują ogromne korki i trasa zamiast 45 min. może trwać 2-3h
- wesele organizowałam sama, mimo że właścicielka obiektu jest bardzo sympatyczna i przekazała mi mnóstwo przydatnych kontaktów np. do DJ, zespołu, fotografów, etc, to kontakt z nią był koszmarem. Odpowiadała na maile po 2-3 tygodniach, nie odpisywała na SMSy, nie odbierała telefonu tygodniami. W okresie gdy potrzebowałam szybkiej odpowiedzi, było to okropnie frustrujące i nieprofesjonalne zachowanie. Może teraz coś się już w tej kwestii poprawiło bo chyba zatrudniła niedawno asystentkę, ale w okresie jak ja organizowałam wesele, zachowanie właścicielki kosztowało mnie mnóstwo nerwów.

Podsumowując, moje wesele w Starej Cegielni w Rzucewie było przepiękne, jestem bardzo zadowolona z tego jak wszystko wyszło i z usług firmy dekoratorskiej i cateringu, goście bardzo chwalili salę, ale niestety koszt wesela jest bardzo wysoki, trzeba liczyć się z mnóstwem dodatkowych kosztów, których możemy nie być świadomi patrząc jedynie na cenę menu, która swoją drogą też jest jedną z najwyższych w okolicy Trójmiasta (+ trzeba dodać transport, hotele, dekoracje, wymiana krzeseł, dojazdy innych usługodawców z Trójmiasta), planowanie logistyki na takie wesele jest koszmarem, szczególnie jeśli myślimy o weselu latemJeśli ktoś nie ma dużego budżetu, dużej ilości czasu na organizację i przynajmniej koordynatorki dnia ślubu - nie polecam. W przeciwnym przypadku - jak najbardzej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mało jest aktualnych informacji o Cegielni w Rzucewie dlatego postanowiłam, że po naszym weselu opiszę swoje wrażenia, bo sama sporo korzystałam z rad na forum. Mieliśmy wesele w czerwcu 2017r. Goście byli zachwyceni obsługą, jedzeniem, dekoracjami, kwiatami oraz malowniczym miejscem. Wesele mieliśmy na 70 osób i wiele osób twierdziło, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Jeśli chodzi o noclegi to faktycznie w Cegielni nie ma jeszcze noclegów, a my rezerwowaliśmy je w Rzucewskim Zaciszu na miejscu, Zamku Jan III Sobieski oraz w Osłoninie (pensjonat Anna). Taksówka czekała na naszych gości pod salą od północy i zawoziła gości do Osłonina. Jedzenie przygotowuje bardzo dobra restauracja (Ewa Zaprasza z Sasina) i nad jedzeniem mogłabym się rozpisywać jakie pyszne było, ale napiszę tylko, że goście byli pod dużym wrażeniem i słyszałam same zachwyty. Kontakt z Panem Łukaszem od Cateringu ekstra, profesjonalne podejście. Specjalnie wcześniej jechaliśmy do restauracji popróbować ich dań i muszę przyznać, że jakość, sposób podania były zawsze rewelacyjne. Dekoracje wykonuje AveArt, choć spotykałyśmy się z P. Lidią i ustalałyśmy jak wszystko ma wyglądać, to rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jeśli chodzi o koszt to wszystko jest dokładnie opisane i nie ma żadnych dopłat, wszystkie zmiany w menu od razu są przeliczane. Poziom obsługi fenomenalny. Mieliśmy również poprawiny, goście wypoczywali na leżakach na zewnątrz, zmieniono dekoracje, był pyszny grill, rewelacja. Reasumując FENOMENALNIE.
Negatywne aspekty:
- znalezienie noclegów kosztowało mnie sporo nerwów. Był sezon, miejsce bardzo atrakcyjne dla turystów. Myślałam, że udało mi się wszystko zorganizować wcześniej, a niestety pensjonaty zarabiają na długich pobytach turystów, a nie jednej nocy i tuż przed naszym weselem „złapali” kilku turystów i odmówili nam nocleg dla 20 gości, więc radzę podpisać umowę bądź wpłacić zaliczkę wcześniej,
- ślub mieliśmy w Sopocie i choć nam udało się dotrzeć na miejsce w ekspresowym tempie, to korki lub możliwość natrafienia na wypadek śniły mi się po nocach, jeśli komuś nie zależy na konkretnym kościele to może warto uwzględnić kościół w Pucku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasia a mogłabyś napisać coś więcej o samych kosztach wesela? Z jakimi cenami za osobę trzeba się liczyć? Jakie usługi zaproponowali Ci w samej Cegielni a co musiałaś organizować sama, poza noclegami oczywiście? Podaję swojego maila: agata_bagrowska@interia.pl, byłabym wdzięczna za więcej informacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agata wysłałam Ci maila ze szczegółami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy również mogłabym prosić o kosztorys? Ciężko jest znaleźć jakieś informacje o cegielni... mój email to : lamija828@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również bardzo bym prosiła o taki kosztorys daga93-93@o2.pl, bardzo dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogłabym też poprosić? Kasys4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy mogłabym prosić o maila z kosztorysem wesela w Cegielni ?
helenalapczuk@wp.pl
Dziękuje i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry, czy również mogłabym poprosić o cennik wesela w Cegielni Rzucewo? marcela.piwowar@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprosze tez ten kosztorys martyna.kastner@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Czy mogłabym poprosić o kosztorys wesela ? Będę bardzo wdzięczna. Email: paulina.wojcik5@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej w miarę możliwości też poproszę takiego maila :)
karolina.nowak@ymail.com (tak tam jest y)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, Tobie również wysłałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę prosić również o kosztorys? michalpozniak90@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli mogę to tez poproszę o taki kosztorys na maila: kolomanska.maria@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy jest szansa o mail z kosztorysem
alicja.grabowska@yahoo.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, czy mogłabyś mi również podać kosztorys z wesele w Cegielni ? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabyś zdradzić koszt wesela na 70 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja również mogę poprosić o wiadomość z przybliżonymi kosztami wesela w Cegielni? :) censorius@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja również mogłabym poprosić o maila z kosztorysem? Będę bardzo wdzięczna :) magdailenaslo@gmail.com
~Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! byłabym ogromnie wdzięczna za kosztorys za Twoje wesele! I byłoby super z uwzględnieniem dodatkowych rzeczy typu fotograf, muzyka, garderoba i ew. animatorka czy opiekunka do dzieci jeśli korzystaliście ^^ - kwiatowasuknia@gmail.com

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy również mogłabym poposić o orientacyjne koszty z jakimi trzeba się liczyc?

agnieszka.greenglove@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również byłabym bardzo wdzięczna za kosztorys wesela w Cegielni :) niestety ciężko znaleźć jakieś aktualne informacje w internecie :(
nikkaxp@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również bym poprosiła :) dominisia1120@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Nie wiem czy wysłałaś informacje zainteresowanym powyżej, ale jeśli byłabyś tak miła to również prosiłabym o wiadomość dotycącą kosztorysu zorganizowania wesela w Cegielni w Rzucewie :) mój email to lillamarta@wp.pl
Pozdrawiam ciepło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę również prosić o kosztorys ?
Będę wdzięczna !

bula28@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam się do pytania :) szykut95@wp.pl Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,

Również proszę o informację kosztów wesela w Cegielni, proszę o maila: kowalow.oskar@gmail.com

Pozdrawiam,
Oskar Kowalów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę też prosić o kosztorys pepino401@interia.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

milka podbijam dla Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy mogłaby poprosić o maila (nataliaa-93@o2.pl) z kosztorysem twojego ślubu, byłabym wdzięczna.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja również mogę prosić o więcej informacji dotyczących kosztów wesela na 70 osób ;)?
@m.muszkiewicz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym tez prosić o informacje z kosztorysem? :) ala_931@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) Wiem że już trochę czasu minęło od Twojego wpisu, jednak jak bym mogła od Ciebie (lub od innych osób, które miały tam wesela poprosić o wiadomość) to byłabym bardzo wdzięczna! email: wszystko_razem@outlook.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi w tych okolicach to się podoba Krzewi Róg w Chmielnie. Miałam okazję być tam 2 razy już na weselu i bajecznie to organizują. Każdy się dobrze bawi, jest sporo miejsca, przestrzeni, klima, więc nikt się nie męczy w gorącu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) Jeśli jeśli dostałaś coś na ten temat, to bardzo proszę o przekazanie do mnie.Pozdrawiam anulaa21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym Cie prosić o wysłanie kosztorysu wesela? Z góry dziękuje :) monik.czarnecka@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosić również o orientycyjny kosztorys ?
filipsieja@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moglabym rowniez poprosic o kosztorys. Prosze nati96glembin@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny za osobę tam zaczynają się od 360 zł przy stu osobach. Jak mniej lub więcej to dodatkowy koszt za osobę. Miejsce piękne ale bardzo drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Czy byłaby Pani tak uprzejma i jeszcze raz przesłała na mojego maila przybliżony kosztorys z uwzględnieniem większości kosztów wesela z tym związanych?
Mój mail to: surfbaby@tlen.pl
Serdecznie dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
czy mogę prosić o przesłanie przyblizonego kosztorysu na e-mail : joanna.golebiewska92@gmail.com.
z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również będę wdzięczny za kosztorys (skwarskij@gmail.com)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mógłbym prosić o kosztorys? Email : jb.jacekbarski@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tez bym mogła prosić o kosztorys szlaga97@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy mogalbym prosic o kosztorys wesela i wszystkie dostepne informacje na adriana0018@outlook.com

Pozdrawiam i z gory dziekuje !:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, mogłabym również poprosić o kosztorys i dostępne informację ułatwiające podjęcie tej ważnej decyzji :)?
martyna.wasiolek@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zaglądałaś na https://www.gdziewesele.pl/pomorskie Sama znalazłam swoją salę właśnie tam :D Myślę, że na pewno coś wybierzesz tam jest dużo ofert i co najważniejsze są aktualne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry