Widok

wesele pod namiotami

mam do Was pytanie, czy ktoś organizuje również wesele pod namiotami imprezowymi??mamy dosyć duże podwórko dlatego chcemy to zrobić u siebie, nie wiem natomiast gdzie można takowe namioty wypożyczyć, kupić, za przystępną cenę. potrzebne na ok 100os. + parkiet. Ma ktoś jakiś pomysł?? dziękuje z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kwestii namiotów to zapraszam na stronę zawodowców w tej dziedzinie:
http://www.skyeventsgroup.pl/org.html
i nie są to jakieś koszmarne ceny.
pozdrawiam
Music area
Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Tez mysle o weselu pod namiotem, jestem w szoku kiedy widze cene jaka zaplaciliscie za wszystko! Mogłabyś pożyczyć mi taka liste? :) napisac od czego zaczelas? w ogole nie wiem jak sie za to wszysko zabrac. Twoja wiedza bylaby dla mnie cudownym prezentem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alis gdzie wypożyczaliście namioty i jakiej wielkości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i super! Gratuluję pomysłu i też trzymam kciuki za Waszą pogodę ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdż w Porolecie. Mają najfajniejsze namioty w Trójmieście. Także z podłogami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 15tys. namiot z wstępnym wystrojem czyli "poddaszem" materiałowym, krzesła okryte materiałem, stoły + obrusy, podłoga drewniana deski. Namiot 300 m2 na 150-170 osób. Niech zadziała Wasza wyobraźnia gdzie idzie reszta pieniędzy z tych wycen po 40000. Chociaż to coś kwota z palca wyssana. Najdroższa wycena jaką dostaliśmy to 25tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W miesiąch letnich może być bardzo ciepło tak jak teraz, w taką pogodę jak teraz bez klimatyzacji goście nie będą dobrze się bawić.My mieliśmy wesele w ta sobotę bardzo dużo pomogła klimatyzacja, oraz tarasiki przy fontannie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurcze jak dla mnie bajka, żeby urządzić wesele pod namiotem, i to jeszcze na plaży, to się nazywa wesele z klimatem.
albo wiem, jeszcze lepiej jak z filmu amerykańskiego.
Szkoda, że to takie wesela nie są jeszcze zbyt popularne w naszym kraju, tzn wesela w plenerze.
Trzymam kciuki za pogodę ;)
i czekam na relację ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kucharka z obsługą 2.500 tys, sporządziła listę rzeczy, poczawszy od ziemniaka zakonczywszy na papierze toaletowym i wyjdzie ok 5 tys :) wiec dlatego wychodzi duuuuuzo mniej niz w lokalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ile ta kucharka bierze bo coś podejrzanie mało wychodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jednak zdecydowaliśmy się na namioty :) bede modlić się o pogodę na przyszły rok. zastawę naczyć (33pozycje) zamawiamy we wrzeszczu na słowackiego (koszt ok. 900zł) plus namioty ok. 1800, dekorację 500 zł (mam nadzieję że wystarczy :P) no i kucharka z jedzonkiem to zamkniemy się mysle w 11000 zł na 100 osób! :) (nie liczę oczywiście Dj-a, oprawy muzycznej i alkoholu) ale i tak wychodzi baaardzo tanio w porównaniu do knajp :))) TRZYMAĆ KCIUKI!! :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie namiot niezły, ja tez bym się nie zorientowała. Z tego co wiem, to coraz więcej osób chce coś w tym stylu sobie zorganizować na wesele. Myślę, że to znakomity pomysł, te wesela współczesne będą trochę inaczej wyglądały, niż takie stare imprezy, które wcale złe nie były, ale fajnie jest zawsze czegoś nowego spróbować. Z tego co wiem, to Gustowne Wesele coś takiego tez organizuje, podobno bardzo te wesela przez nich nadzorowane i planowane fajnie wychodzą. Dobrze wiedzieć, ze coś takiego jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niezły ten namiot, w którym grał massuana... nrmalnie gdyby nie topik o namiotach, to bym się niezorientowała, ze to wnętrze namiotu jest na fotce...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele pod namiotem ma sens tylko w miesiącach letnich.W ubiegłym roku graliśmy imprezę w październiku,mimo grilla i pieców nie było a ciepło.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a moze ktoś jeszcze ma jakies inne namiary na firmę z namiotami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedyny minus że nie mają jednolitych namiotów białych tylko dwukolorowe, ale ja wybiorę z niebieskim i też będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni w zestawie proponują stoły z "krzesłami" w formie ław. taką ofertę otrzymalam od tej firmy na maila. plus do tego wliczone jest oświetlenie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
500 zł za to wszytko to raczej jest nie możliwe wypożyczenie 100 krzeseł to jest koszt ok 800 zł a co dopiero namiot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeśli chodzi o numer telefonu i maila: 505-66-55-88 namiot.info@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry