Widok

wesele w hotelu Dwor Oliwski

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
organizuję wesele w hotelu Dwor Oliwski i proszę o opinie osob które organizowaly w tym hotelu wesele lub byly tam jako goscie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś organizował obiad weselny lub wesele w dworze oliwskim w ciągu ostatnich kilku lat? najnowsze informację znalazłam za 2013r. i chciałabym się dowiedzieć czy się poprawiło/pogorszyło? ciężko się decydować nie mając żadnych świeżych informacji od gości lub pary młodej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,

Cieszymy się, że bierze Pani pod uwagę organizację wesela w Dworze Oliwskim. Z wielką chęcią przedstawimy ofertę weselną i oprowadzimy Panią po obiekcie, jak i również odpowiemy na wszelkie pytania.W samym 2015 roku z sukcesem zorganizowaliśmy ponad 40 przyjęć weselnych oraz obiadów weselnych, których część odbyła się wraz z zaślubinami na terenie naszych przepięknych ogrodów.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z Działem marketingu i Sprzedaży pod marketing@dworoliwski.pl.

pozdrawiamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że temat nie należy do najnowszych ale może komuś się przyda jak ktoś będzie szukał. Podsyłam pełny reportaż ze ślubu plenerowego w Dworze Oliwskim, można zobaczyć samemu jak było :-) https://www.michalufniak.pl/plenerowy-slub-wesele-dwor-oliwski-gdansk/ Organizacja była super, bardzo pomocna obsługa, para młoda była zachwycona, ja też polecam na małe i duże wesele :-)
Fotografia ślubna: https://www.michalufniak.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny lokal, byłem tam kiedyś tylko na weselu tylko nie jako gość a jako kamerzysta i gorąco polecam ten lokal.
Kamerzysta na wesele, nasze teledyskami ślubne: Kamerzysta Stalowa Wola
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam Dwór Oliwski ! Piękne miejsce, duży ogród, wyśmienite jedzenie, obsługa bardzo miła.
Graliśmy tam wiele razy jako DuoAmor ( skrzypce + fortepian ) na ślubach w plenerze , pozdrawiam Pianist Andre Sowa
www.youtube.com/pianistandre lub w duecie ze skrzypaczką www.duoamor.pl www.youtube.com/agnesviolin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry