Widok
Dziewczyny super jest brać ślub w lipcu naprawde polecam. Ja brałam slub 7.07.2007 i to był najpiękniejszy dziń w moim zyciu....nie patrzcie na przesądy (choc tez jestem przesądna) ale w tym dniu liczycie się tylko "Wy" i nic nie powinno stac na przeszkodzie Wam do Waszego szczęscia bo to Wy tworzycie dalsze życie a nie przesądy:)
tereska_amillo