Widok

wesele w lipcu???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam
sluchajcie co myslicie o weselu w lipcu? mial ktos z Was? czy wszsycy w okol nie mowia dlaczego lipiec, przeciez nie ma literki "R"??? a to ponoc przynosi nieszczesice?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny super jest brać ślub w lipcu naprawde polecam. Ja brałam slub 7.07.2007 i to był najpiękniejszy dziń w moim zyciu....nie patrzcie na przesądy (choc tez jestem przesądna) ale w tym dniu liczycie się tylko "Wy" i nic nie powinno stac na przeszkodzie Wam do Waszego szczęscia bo to Wy tworzycie dalsze życie a nie przesądy:)

tereska_amillo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry