Widok

weterynarz

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy znacie moze jakiegos dobrego weterynarza w rumii lub wejherowie?
prosze pilnie o jakies namiary bo w internecie duzo tego ale nie wiem gdzie warto jechac
a nasz weterynarz dzisiaj nie pracuje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze lepiej zamiast debatowac i gdybac to zadzwonic do tej rumii i po prostu pojechac.My tu debatujemy a piesek sie meczy dalej...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
justi moj maz juz z nim jedzie do lekarza, ale dzieki za rady

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) oby wszystko bylo dobrze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam wspaniałych lekarzy ale w Gdyni!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Redzie na Derdowskiego. Od 13 lat prowadzę tam mojego kota :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neneczka tez chodzi do Redy ale wlasnie chodzilo o to ze bylo juz zamkniete.ja tez tam chodzę,fajni lekarze:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za wszystkie namiary na weterynarzy. juz jest lepiej. jeszcze chodzimy na zastrzyki z pieskiem i dostaje tabletki no i na diecie jest ale juz widac poprawe :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co mu wkoncu było?zatrucie czy angina czy jeszcze cos innego?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawdopodobnie salmonella - dostal w sobote surowe jajko no i to pewnie od tego

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łojej.....surowe jajko?w jakim celu mu je dalas:)?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoc siersc od tego ladniejsza i mniej wypada no ale teraz to juz nigdy nic surowego nie dostanie na 100%

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo osób daje psom surowe jajko...podobno raz w tygodniu dla psa bardzo zdrowe :)...ja mojemu kiedys też dałam ale nawet go nie lizneła widocznie nie przepada :) więc juz wiecej nie próbowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa nie wiedzialam.moj chyba by tego nie tknął:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a moj zjada :) no ale juz nie bedzie dostawal
weterynarz mowil ze lepiej dac psu dwie lyzki oliwy z oliwek i to pomaga na siersc

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (14 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry