Widok

wiązanka ślubna - help!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam ogromny problem! Za 2 tygodnie ślub, a ja mam problem z wyborem wiązanki ślubnej. Na sukience podobne są kwiaty do kalii i właśnie taką wiązankę sonie wybrałam (róże i kalie) Jednak wiele osób mi mówi, że jest to kwiat bardziej pogrzebowy aniżeli nadający się do ślubnego bukietu i ponoć przynosi nieszczęście :-), nawet kwiaciarka powiedziała abym wybrała inne kwiaty. Co tu robić, może ktoś życzliwy mi podpowie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze to ja nie wierze w przesądy... i sama za 3 tygodnie mam slub i tez zdecydowałam sie na wiązanke z roz i kali, z reszta kwiaty sa łączone (a nie same kalie). Mimo to decyzja nalezy do ciebie.
Pozdrawiam i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast kali, wybierz dziką róże, zapomniałam jak one się nazywają fachowom, ale dobrze się komponują z innymi, napewno chciałabyś aby ta wiązanka była taka wydłużona bo kalie mają taką urodę, więc te z powodzeniem je zastąpią. Same kalie to piękny kwiat, ale rzeczywiście, szczególnie białe kalie to płaczące. Niby nie jestem przesądna, ale lepiej na zimne dmuchać. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jaką wiązankę preferujesz ( wydłużoną czy normalnie okrągłą ).
Jeśli sie zdecydujesz na okrągłą przepięknie wyglądaj storczyki - taką mialam sama - wszystkim sie ogromnie podobała. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry