Widok

wódka Navigator

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z w/w wódką? Zastanawiamy się nad zakupem większej ilości pod kątem wesela.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz zaoszczędzić to kup wódkę Absolwent tania i nie powoduje kaca.
Z droższych Absolut a ta jeśli jest z pruszcza to masz 100% pewności że powoduje kaca jak z Kartuz do Kanady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak navigator to pewnie kupujesz w tej hurtowni na zalogowej w gdansku, bo tylko oni ja maja. wodka super, kuzyn mial na weselu i wszyscy chwalili
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli mam już 2 skrajne opinie. Czy może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat? Chodzi mi o zakup w hurtowni Janus w Gdańsku. Ja wódki nie pije więc nie mam rozeznania w tym temacie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super wódka zawsze ja pije jak jest okazja i pani nas z pod sklepu nie goni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brzmi przekonująco....... A może ktoś na poważnie udzieli opini na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup butelką, włóż do zamrażalki i jeżeli zamarznie to trefna a jeżeli nie to bierz na wesele, bo inaczej nie mogę Ci nic innego powiedzieć
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...ale patent :) Bardziej mnie interesuje jak w smaku i czy ma się po niej mega kaca. Jak dotąd słyszałam same pozytywne opinie, ale szukam na forum opinii ze względu na obiektywność:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam taka probe, od znajomych wiem, jak juz pisalam w innym watku, ze maximus nie wytrzymał zimna...
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haloooooooooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez mam zamiar ja kupic, tesciu ja testował, a on nie pije byle czego, nie raz juz ja kupowal i mial wieu chetnych, zeby im zalatwic, wiec ja sie zdaje na jego opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie a ile kosztuje 0,5 Navigatora i w jakim markecie można ją kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w topazie 19,99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś orientuje się w jakim sklepie stacjonarnym można obecnie kupić wódkę Navigator :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wódka super miałem ją na dwóch osiemnastkach u synów i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Szkoda, że ciężko dostępna i wychodzi teraz tylko w 0.5 l. Pije się łagodnie i najważniejsze na drugi dzień nie ma mowy o kacu. Polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś ją kupiłem na 18-tkę syna i wszyscy chwalili, zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. Teraz chciałbym ją kupić na wesele, ale nie można jej nigdzie dostać. Bardzo dobra w smaku, świetny dozownik i najważniejsze nie powoduje kaca - miodzio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry