Widok
Ja swojej córce kupiłam coś takiego http://zywiec.slask.pl/produkty/pufa-ksiezniczki/. Jest bardzo zadowolona. To jej mały tron :)
Cześć my pierwszy fotel kupiliśmy dobre 2 lata temu i teraz zakupiliśmy kolejny do kolekcji ;) Fotele są super właściwie od początku zakupu pierwszego w domu zaczęło się polowanie na to miejsce.
Wystarczy że wstanę i dojdę do lodówki nie mam już po co wracać ;) Wszyscy czatują na fotel stąd nie było wyboru zamówiliśmy drugi.
Co do sklepu mogę polecić http://sklepmedycznypoznan.pl/17-worki-pufy-sako Mają fajny wybór, super obsługę no i granulat praktycznie nie do wysiedzenia. Mam wrażenie, że na nowym worku siedzi się dokładnie tak samo jak na tym dwuletnim.
Tak czy siak polecam, to na prawdę super mebel ;)
Wystarczy że wstanę i dojdę do lodówki nie mam już po co wracać ;) Wszyscy czatują na fotel stąd nie było wyboru zamówiliśmy drugi.
Co do sklepu mogę polecić http://sklepmedycznypoznan.pl/17-worki-pufy-sako Mają fajny wybór, super obsługę no i granulat praktycznie nie do wysiedzenia. Mam wrażenie, że na nowym worku siedzi się dokładnie tak samo jak na tym dwuletnim.
Tak czy siak polecam, to na prawdę super mebel ;)
miałam okazję sprawdzić taki worek na żywo, bardzo wygodny, ale na przebranie pieluchy się nie nadaje, może na takim by było wygodnie http://www.chillipufy.pl/pl/p/Chilli-Transformer-2XL/86
znalazłam taki worek http://www.chillipufy.pl/pl/p/Chilli-Banan-XL/77 ale z tego co wyczytałam to nie ma on zdejmowanego poszycia