Widok

wrażenia z panieńskiego

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mialam z piatku na sobote. Miejsce dość nietypowe bo w Cristalu we Wrzeszczu, ale miałam mieszane towarzystwo , czyli młode dziewczyny i te przeżywające drugą młodość więc ważne było by wybrac takie miejsce gdzie każdy mógł sobie poskakać. Jesli chodzi o atmosferkę to była to faktycznie jedna z najwspanialszych imprez ever. Na parkiecie zostawiłyśmy siódme poty, dziewczyny zamawiały dla mnie piosenki, nawet podpusciły jednego kolesia by wreczył mi różę podczas dedykacji.
Panowie chętnie prosili do tańca, a ja korzystałam z okazji by poćwiczyc przed weselem :) Od moich dziewczyn dostałam 2 komplety seksownej bielizny, tłuczek do mięsa, ozdobę na rękę i podwiązkę, którą mialam na nadgarstku przez cały wieczór...balowałyśmy do końca imprezy, czyli 4:00 rano. Jedyną nie fajną rzecza były ceny..ale postanowiłysmy to zignorowac i przez jeden wieczór poudawać burżujki. Dziękuję moim kochanym dziewczynom za cudowną zabawę!!!!!!!!!!!!!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super że ci się udał ten wieczór!

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosma mam pytanko bo ja zamierzam tez niedługo robic panienskie i jak wiadomo wejscie na imprezke jest płatne czy Ty płaciłas za wejscie wszystkich dziewczyn czy one same za siebie?Bo ni eiwem jaka gotowke brac wjec te dziewczyny ,ktore swoje panienskie juz miały prosze o porade jak to jest?:))

[/img][/url]]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie płaciłam za wstep bo nie spotkałysmy się wszystkie przy wejściu tylko każdy dochodził jak mógł. Na rachunek była zrzuta, płaciłam ja i obydwie mamy, a więc reszta wydała pieniązki tylko na wstęp. Ale różnie bywa z kwestią finansową, każdy stosuje takie rozwiązanie jakie w jego sytuacji jest odpowiednie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super ze sie tak fajnie udalo

zycze tobie jeszcze lepszej zabawy na weselu :)))

image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciłam wstępy za wszystkie dziewczyny na dyskotekę i postawiłam jedną kolejkę. Wcześniej w domu miałam jedzonko i mnóstwo kolorowych drinków :)

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha no to oki raczej tak wypada -wjec musze sie przygotowac hehehe

[/img][/url]]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 19ego robię panieński
i tez niewiem jak to z finansami bedzie.
w sumie to ze świadkowa jeszcze nie gadałam o tym.
Swiadek zadeklarował się że cały kawalerski sam zorganizuje i wszystko opłaci.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na swoim panienskim bede miala kolezanki z liceum ,ze studiow i z pracy.Te ostatnie sa w roznym wieku wiec imreza musi byc uniwersalna i jeszcze nie wiem jaki lokal wybrac:macie jakies propozycje?Biore pod uwage Gdynie lub Sopot

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a facet???????????jak to panienski bez striptizu?????

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie chce miec striptizera! czulabym sie niezrecznie chyba. no i tez nie chcialabym by moj J. mial polnaga tancerke na swoim kawalerskim...

cywilny
image
koscielny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chce najpierw w domu zrobić posiadówe i potem na imprezke wyruszyć
tylko jeszcze niewiem gdzie.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karcia GD ja tez robie 19 maja paniieński :D najpierw w domku potem gdzies na imprezke ale nie wiem gdzie .A Ty gdzie planujesz :)??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chcialm najpierw w domu, ale jak pomysle o balaganie jaki zastane nastepnego dnia to trzezwieje na zapas :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze ja to mylalam ze to psiapsioleczki organizuja wieczorek i ze to wlasnie panna mloda nie placi a tu takie nowinki kurcze musze sie przygotowac:))))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja organizowalam sama jako swiadkowa swojej przyjaciolce, impreze niespodzianke, bawilysmy sie super ;-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i tak powinno byc ;) ale wazne by sie dobrze bawic! ja bede w PL tylko tydzien przed slubem, takze wszystko bedzie na spontana :) tym bardziej, ze trzeba bedzie cos zaplanowac dla mojego J. zeby sie nie nudzil... i nie martwil ;)

cywilny
image
koscielny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pysiaczek - ja jeszcze niewiem gdzie :-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry