Widok

wsparcie odchudzania

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam wielką prośbę - chciałabym zacząć nieuciązliwą dietę i pomyślałam, że wykorzystam do tego chińśki preparat Meitzing - podobno efekty są rewelacyjne. Ale ktoś mi mówił, że nawet na trojmiasto.pl pisali, że takie wsparcie doety może być szkodliwe

Czy któraś z was coś słyszałą na ten temat? A moze znacie jakieś inne pastylki pomagajace na dietę? czy słyszałyście kiedyś o jakiś problemach zwiazych z tymi kapsułkami? Będę wdzięczna za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, ktos tu kiedyś o tym pisał

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anno-Mario - czytam i nie wierzę. Ten meitizang czy jak mu tam to największe cholerstwo świata!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie wsparcie diety... To silne leki. Są w tym pochodne amfetaminy, kilka kobiet wylądowało w Gdańskiej AM na oddziale toksykologicznym. Kilka kobiet w Polsce najpierw skierowano na oddziały psychiatryczne... Na naszym forum chyba Kamiś to brała i przezyła koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna, wpisz w wyszukiwarke na weselniku ta nazwe, i poczytaj
ale na wstępie ODRADZAM jak ci zdrowie miłe.... !!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Requiem dla snu" polecam obejrzeć do tego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brrr....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o boshe plis tylko nie bierz tego świństwa!!!! ja to brałam:( skutki były tragiczne!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dieta i dużo ćwiczeń, ruchu! efekt na bank lepszy niż po jakich kolwiek tabletkach!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Teściowie. Nie mam siły już. (9 odpowiedzi)

Jestem 6 lat po ślubie. W trakcie narzeczenstwa wszystko słodko, co niedzielne obiadki,...

do góry