Widok

wymiana drzwi

czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b
Czy to rzetelna firma?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie polecam .
Długi czas oczekiwania a co najgorsze dużo obiecują a potem wykonują usługę zupełnie inaczej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się również nie polecam, same drzwi kiepskiej jakości , Jeszcze lepiej słychać przez nie sąsiadów niż przez te stare, najtańsza klamka oraz zamek gdzie w umowie była gerda , obiecują wymienić no ale teraz to ja mam się O tym przypominać;/ ogólnie nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wg.mnie nie jest to rzetelna firma ( szczególnie jej przedstawiciel p.Jaroslaw kistrzewa oraz p.F.).Nie odpowiadają na SMS-,telefony i pismo polecone(jest pokwitowanie zwrotne).
Pan F.pobierajacy pieniążki jest kłamcą i oszukuje klientow w sms-ach i rozmowach telefonicznych.Nie zwracają zaliczki np.u mnie od 11.02.2020r
Uważajcie.
Fakt zgłosiłem organom ścigania.
Edward z Rumi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proszę o rozwagę przy podpisywaniu umowy, szczególnie kredytowej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam.nie uczciwa firma
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram wszystkich. Naciagneli moja chorą mamę, dala zaliczkę. Od umowy odstapilismy 1h po jej podpisaniu (poza lokalem). Żadna usługa nie została wykonana, bo nie zdążyli nawet po drzwi pojechać. Minal ponad miesiac i zwrotu zaliczki nie ma. Przez telefon obiecali, ze wysla na konto, ale minely juz 3 tygodnie po tym terminie i kasy nadal nie ma. Adres podany jest nieaktualny (budynek w rozbiórce). Dostałem nowy adres Gdańsk Brzeźno 27, ale podobno nikogo tam nie ma. Jeszcze będę tam polował. Jak ich nie dorwę to będę załatwiał sądownie. Nikomu nie polecam tej firmy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a właśnie szukaliśmy podwykonawcy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Czy sprawa zgłoszona na policję? Zastanawiam się jakie kroki podjąć - czy jest sens pisać odstąpienie od umowy, czy od razu uderzać z tym na policję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, w nawiązaniu do powyższego postu, mam prośbę o dokładniejszy adres L.J.W. w tym Brzeźnie... Też prowadzę małe polowanie, a na Piastowskiej 32 odkryłem zupełnie nowy budynek, a po tej firemce ani śladu... Żadnego czynnego numeru telefonu w sieci nie znalazłem (też chętnie przyjmę). Podhalańska 14b to z kolei stary i dawno nieaktualny adres.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczej
woj. pomorskie, pow. Gdańsk, gm. Gdańsk, miejsc. Gdańsk, ul. Piastowska, nr 32, 80-332, poczta Gdańsk
Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej
Polska, woj. pomorskie, pow. Gdańsk, gm. Gdańsk, miejsc. Gdańsk, ul. Wały Jagiellońskie, nr 2, lok. 4, 80-887, poczta Gdańsk
Adres do doręczeń
woj. pomorskie, pow. kartuski, gm. Żukowo, miejsc. Borkowo, ul. Widokowa, nr 9, 80-332, poczta Żukowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra Firma.Wszystko ok.Nie wiem czemu takie złe opinie ,bo w moim przypadku wszystko poszło dobrze.Umowa spisana i już parę dniu pużniej szybki montaż i wstępna zaliczka odliczona od kosztów.Co do samych drzwi to są porządne i ładne,do tego wstawione zamki Gerda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to u mnie jak wcześniej. Wciskanie jakie to fajne drzwi i jakie dobre, i podpisuj pani zaraz bo minie promocja. W dodatku do osoby starszej. Jak przyjechali na montaż to drzwi już tak profesjonalnie nie wyglądały, jest to ocena po wyglądzie, ale wstawianie nowych drzwi w stare futryny to już partactwo i to za 1400 zł w promocji. Nie polecam tej firmy, próbowałem się dodzwonić na oba nr tel , nikt nie odbiera, tylko poczta sie zgłasza. Pracownicy którzy przyjechali straszyli jeszcze sądem jak nie dostaną zaliczki. "Januszex" w całej okazałości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten Januszem to kłamcą byłem u jego mamy jego mama sama powiedziała że drzwi by się jej przydały ale powiedziała że musi się poradzić syna januszana.januszyn powiedział jak chcesz to mamo zrób tylko niewpłacaj zaliczki bo to mogą być oszuści
.ja nowak andrzej zgodziłem się na podpisanie umowy bez wpłacenia zaliczki bo zadałem Januszowi i jego mamie.Januszyn okazał się kłamcą bo jak monter chciał przystąpić do montaż drzwi to Januszem kazał mu (pocałować klamke).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramat,ostrzegam!!! Zaliczka 400 na drzwi za 1400, przywożą drzwi za 400 , drzwi nie z katalogu z kt9rym była podpisywana umowa.oszusci i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak samo było ze mną . katalogi nieaktualne ,obiecywanie szybkiego montażu a pózniej przesuwanie go w czasie non stop firma z adresem na pieczątce ale siedziby realnie nie znajdziesz,na szczęście są czasy masmediów ,bo jako osoby i nr telefonów to łatwo ich znależć , polecam zgłoszenie na policji z paragrafu286 1kk.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obiecałam, że napiszę komentarz bo nie mam zastrzeżeń. Nie wiem jak jest naprawdę, może to pojedyncze przypadki . Drzwi zamówiłam, zaliczkę wpłaciłam, później zaczęłam interesować się firmą. Trafiłam tutaj, negatywne komentarze więc pomyślałam, że będą kłopoty. Pracownik przyjechał w umówionym terminie, zamontował to co chciałam i wykończył zgodnie z umową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oszuści i tyle. Pobierają zaliczkę w kwocie 400 zł, której później nie oddają.Nie odbierają telefonów.Pan kostrzewa właściciel firmy jawnie okrada klientów i nic sobie z tego nie robi. Prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia z uwagi iż jest to tylko wykroczenie (400 zł). Omijajcie tę pseudo firmę z daleka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry