Widok

wymiana licznika a rozliczenie rzeczywiste

Rodzina i dziecko Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Niedawno Energa wymienia u mnie licznik. Rozliczam sie, podając sama stan licznika. A teraz po tej wymianie zgłupialam, bo nie wiem które 'cyferki' podać! Zadne nie pokrywają się ze wcześniejszym zuzyciem... Czy ktoś 'rozgryzl' tę kwestię i moze doradzic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej zadzwonić do Energi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowy licznik bije od 0, najpierw do rozliczenia rzeczywistego musza podpisac twoj licznik nowy umnie trwalo to od sierpnia do grudnia 3 telefony dwa maile dopiero mi sie udalo. a obok miejsca gdzie wpisujesz stan licznika jest pomoc jak to zrobic i tam jest opisane. w moim przypadku musze szukac 181 cyferek i tam wtedy jest moj stan sory za brak pl znakow pisze jedna reka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam problem ze rozliczeniem mam taryfe 1.81 ale czy mam zsumowac cos z nowego i starego stanu licznika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podawałam stan z nowego licznika, ale miałam jakieś wątpliwości i pisałam maila do Energi. Odpisali :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

do góry