Widok

wymiana licznika a rozliczenie rzeczywiste

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Niedawno Energa wymienia u mnie licznik. Rozliczam sie, podając sama stan licznika. A teraz po tej wymianie zgłupialam, bo nie wiem które 'cyferki' podać! Zadne nie pokrywają się ze wcześniejszym zuzyciem... Czy ktoś 'rozgryzl' tę kwestię i moze doradzic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej zadzwonić do Energi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowy licznik bije od 0, najpierw do rozliczenia rzeczywistego musza podpisac twoj licznik nowy umnie trwalo to od sierpnia do grudnia 3 telefony dwa maile dopiero mi sie udalo. a obok miejsca gdzie wpisujesz stan licznika jest pomoc jak to zrobic i tam jest opisane. w moim przypadku musze szukac 181 cyferek i tam wtedy jest moj stan sory za brak pl znakow pisze jedna reka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam problem ze rozliczeniem mam taryfe 1.81 ale czy mam zsumowac cos z nowego i starego stanu licznika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podawałam stan z nowego licznika, ale miałam jakieś wątpliwości i pisałam maila do Energi. Odpisali :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry