~Rina
213.192.73.*
(17 lat temu) 16 stycznia 2009 o 10:48
Ja robię blond w BOGNIE na ul. Szerokiej, niestety koszt z cieciem i ułożeniem 180 zł, ale polecam, blond nie wychodzi żółty. Zaopatrz się również w szampon np. SHINE BLOND z L'oreal, jest świetny i włosy nie są żółte.
0
0