Widok

zAPOMNIANA TABLETKA!!! POMÓŻCIE

Witam zarzywam tabletki yasmanella pierwszy blister zaczęłam zarzywać tak jak trzeba jednak w pierwszym tygoniu 4 dnia (CZYLI W MOMENCIE ZARZYWANIA TABLETEK W PIERWSZYM BLISTRU)zapomniałam wziąść tabletki a był wtedy stosunek, oczywiście z wytryskiem, zapomnianą tabletkę wzięłam dopiero na drugio dzień ale minęło już 24 h wiem że powinnam się dodatkowo zabezpieczac ale nie wiem jak to się stało ze zapomniałam, jak duże jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciążę??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinnas sie dodatkowo zabezpieczać jak zapomnisz tabletki albo weżmiesz z duzym opóznieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

do góry