Widok

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie

Witomino Temat dostępny też na forum:
co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak za ładne do wyrzucenia możesz oddać do sklepu charytatywnego za darmo a oni je sprzedadzą na szczytny cel
jak wg ciebie za ładne aby komuś oddać za darmo z przeznaczeniem na szczytny cel to możesz spróbować sprzedać w internecie (allegro, olx, trojmiasto, czy inne serwisy) lub spróbować szczęścia w komisie z odzieżą

Osobiście sama dzieję ubrania na takie które sprzedaję bo np nowe nie noszone, albo jak nowe i dzięki temu kupuję sobie coś innego, a gdy nie zejdą zanoszę do sklepu charytatywnego.
Natomiast ubrania w bardzo dobrym stanie, ale nie jak nowe, ale ważne że nie zniszczone, czyste, czyli taki które jeszcze sama bym chętnie ponosiła (chodzi o ich stan) oddaję właśnie do sklepu charytatywnego przy okazji oddając inne rzeczy, które komuś mogą się przydać, np książki, gry, puzzle, zabawki, ważne aby to był stan taki abyśmy nie musieli się wstydzić.
To co zniszczone staram się przerobić, odzyskać guziki, zamki itp, a jeśli się nie nadaje, to wyrzucam. Przykładowo w necie jest wiele filmików pokazujących co można zrobić ze starych zniszczonych ubrań,. Z bawełnianych po dodaniu gipsu można stworzyć rzeźby, osłonki na doniczki i wiele innych, z jeansów poszyć torby, kosmetyczki itd, praktycznie większość materiałów można przerobić, sama frajda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


a nie możesz oddac potrzebujacej osobie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie najlepiej sprawdzają się legginsy, bawełniana koszulka i bluza/sweter. Mam zasadę, żeby mieć wszystko w stonowanych kolorach i bez żadnych napisów/wzorów. Moim zdaniem wygląda to schludnie, wszystko do siebie pasuje, a do tego jest wygodnie i komfortowo.
Buty też wybieram wygodne:
https://www.ostrowmaz24.pl/art/47790/jakosc-i-modna-linia-czyli-polbuty-damskie-skorzane
Najczęściej półbuty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kupujcie może naturalne kosmetyki? (82 odpowiedzi)

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido? (72 odpowiedzi)

Zauważyłam sama po sobie, że kiedyś miewałam większe potrzeby na zbliżenia niż teraz. Mam dopiero...

do góry