Widok

zaczerwienione białka oczu dziecka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
synek od 3 dni ma czerwone białka oczu, trze także je i nie wiem sama czy lecieć do lekarza, czy poczekać i co mogłabym ewentualnie zrobić na własną rękę, synek ma 15 miesięcy, poradźcie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic nie rób na własną rękę - to może być zapalenie spojówek - alergiczne lub wirusowe - idz do lekarza napewno przepisze jakieś krople, nie ma na co czekać bo zap. spojówek jest bardzo nieprzyjemne i za chwile może mieć zaklejone ropką oczy :-(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej my wlasnie sie leczyny na zapalenia spojowek, objawy podobne czerwone oczko i tak jakby zaszlo mgla, byalam u pediatry dala krople bidacyne i tedy po nich sie pogorszylo, poszlam do okulisty i przepisala flaxal i masc i po 2 dniach stosowania jest znacznie lepiej. od razu idz do lekarza najepiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja przy takich objawach u jednego syna bylam u pediatry, dostalismy krople, ktore po jedym dniu juz pomogly, okazalo sie ze to rzeczywiscie zapalenie spojowek.
a z drugim synem bylam w Szpitalu Studenckim w calodobowej poradni okulistycznej, tez zapalenie spojowek, kropelki i po jednym dniu juz bylo o wiele lepiej.

z oczkami na wlasna reke nic bym nie robila.
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
tak jak pisze Rybalon, Czarna bioacyna to faktycznie badziewie-antybiotyk źle przepisany przez lekarza, Nasz Malec też miał zapalenie spojówek ale te krople w ogóle nie pomogły.......!!!
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylismy u pediatry, twierdzi,że to alergia, dostaliśmy kropelki do oczu Cromohexal i zyrtec, najgorsze ze synek jest jeszcze za mały na testy alergiczne i tak naprawdę nie wiadomo na co ta alergia:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to alergia najprawdopodobniej na pyłki i kwitnące trawy - niestety częsta u dzieci w okresie wiosenno-letnim , syn naszej sąsiadki tak właśnie ma z oczami w tym okresie , natomiast u mojego alergia ta objawia się kaszlem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy oprócz leków powinnam czegoś przestrzegać albo się wystrzegać, aby pomóc dziecku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
aa mogę ci doradzić aby wychodzić na dwór z rana jak jeszcze powietrze jest w miarę czyste od pyłków , skoszonych traw itp lub po deszczu.
Po powrocie ze spaceru dobrze jest zmyć z dziecka te wszystkie alergeny , obmyć buzię i przebrać w inne ubranko. w okresie kwitnienia i pylenia podawać Zyrtec lub coś podobnego wg zaleceń lekarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.alergen.info.pl/kalendarz/region3.html
tu masz co i kiedy u nas pyli ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak, zyrtec tez mam podawać,najgorzej z tym podwórkiem,bo to jednak lato i jak tu siedzieć w domu:((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

do góry