Widok

zainteresowana

mam pytanie jak i gdzie składać vite sprawie pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam propozycję pracy: renatka383@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie pisz tam!!!! To piramidka!!!! to żadna praca:) Ściema MLM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.youtube.com/watch?v=pC2v4MZXSAo

Halewicz, ja Cię proszę. Ale jeśli jesteś taki wszechwiedzący to proszę poczytaj o MLMie trochę więcej niż puste frazesy pt. to piramida.

Mam wielu znajomych którzy się tym zajmują. I wierz mi. Mają się świetnie.

A propo piramid finansowych...jak są skonstruowane przedsiębiorstwa?;) Nie przypomina Ci to piramidy finansowej? Że ten na górze nałapie się najwięcej?;)
W marketingu sieciowym jest zupełnie inaczej. Że ten pod Tobą może zarobić 3x więcej niż Ty.

No ale nie moim celem jest omawianie MLMu, tylko pokazanie, że nic kompletnie na ten temat nie wiesz.

Uprzedzając, nie pracuję w żadnym MLMie;) Niestety pracuję W PIRAMIDZIE finansowej zwanym etatem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://forum.trojmiasto.pl/FM-Group-co-sadzicie-t279126,1,100.html - poczytaj, nie chce mi się powtarzać w kółko tych samych argumentów.

p.s. nie jestem wszechwiedzący, natomiast posiadam wiedzę z różnych dziedzin - to się nazywa bodajże doświadczenie życiowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale chwileczkę, po co mi jakieś opinie na forum, skoro ja mam wiedzę ze źródła?
Widzisz, masz doświadczenie życiowe i nie wiesz, że nie feruje się wyroków na opiniach ale na faktach?

Ja z DOŚWIADCZENIA wiem, że w internecie najczęściej pisze się źle. Dobrymi opiniami dzielimy się bardzo rzadko. Zwłaszcza wtedy gdy jesteśmy sfrustrowani i w emocjach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
temat MLM zgłębiłem niejednokrotnie. Ba! Nawet na początku lat 90-tych chciałem się tym zająć ale szybko się wyleczyłem z takich pomysłów:) Moje "wyroki" ferują w oparciu o własne doświadczenia, rachunek ekonomiczny i analizę biznesową sensu dystrybucji tego typu produktów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MLM nie polega na dystrybucji. Widzisz, jednak nie zgłębiłeś tematu do końca.;)

W każdym bądź razie, dla mnie koniec tematu. Nie będę tu wykładać ideologii MLM bo mi się nie chce, szkoda mojego zachodu, bo Ty byś nawet nie próbował zrozumieć.

Powiem Ci tylko, że MLM zajmują się również ludzie, którzy byli na wysokich stanowiskach. W FM Group, jest babka, która kiedyś była dyrektorem banku. W necie jest wywiad z nią. Dziś zapytana o to ile zarabia, odpowiada w taki sposób. W tej chwili płaci podatku miesięcznie więcej niż cała jej roczna pensa w tymże banku.

Uważasz, że Pani Dyrektor, zajmowała by się sprzedażą jakiś tam perfum?;) No chyba nie prawda?
Co więcej, w FM Group jest bardzo wielu liderów, którzy wcześnie piastowali wysokie stanowiska.


Wracając jeszcze do linku który wcześniej wkleiłeś i tematu jakości produktów. Nie wiem czy wiesz, kto produkuje kosmetyki dla Fm. Pewnie nie, bo byś nie pisał tego co wcześniej. W każdym bądź razie, każdy kto zanim zacznie wydawać wyroki powinien jednak czasami skorzystać z google;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem kto produkuje kosmetyki dla FM Group - pisałem o tym już wcześniej. To są podrabiane zapachy znanych marek perfum - dla bezpieczeństwa FM Group oznaczone numerami i tak nazywany, aby znowu FM Group nie miał problemów prawnych (a miał i to poważne).

Opowieści o diamentowych magnoliach i brylantowych orchideach dobrze robią na maluczkich marzących o willach, basenach i cudach na kiju. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie bawić się w dystrybucję i namawianie do dystrybucji produktów, które innych marek (ogólnie uznanych) można kupić za o wiele mniejsze pieniądze.

MLM nie polega na dystrybucji? Hm...to na czym polega? Wyjaśnij:)

p.s. zawsze jest koniec tematu, gdy mlm`owiec czuje, że grunt mu spod nóg ucieka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic mi spod nóg nie ucieka:)
Wspomniałam też wcześniej, że MLMem się nie zajmuję.

Myślę, że to nie ja powinnam Ci wyjaśniać co to jest MLM, bo nie jestem autorytetem w tej dziedzinie. :)

Natomiast jest w 3city kilku gości, którzy świetnie sobie radzą w tym biznesie.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro:
- nic spod nóg Ci nie ucieka
- MLM się nie zajmujesz
- nie chcesz nic wyjaśniać
- opowiadasz o paru gościach co mają i potrafią ale nic więcej o nich nie napiszesz...

...to nasuwa mi się jedno pytanie: na kiego grzyba w ogóle się odzywasz w tym temacie? o_O
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mój zawód nauczył mnie tego, że z kimś kto wie wszystko lepiej się w głębsze dyskusje nie wchodzi. Szkoda mojego czasu;)

Jednego z tych gości możesz spotkać w każdy poniedziałek w Wejherowie w hotelu Bliza, i w każdą środę na AWFIE, - 18:30. Jak potrzebujesz merytorycznej dyskusji to możesz wpaść.

Odzywam się z tego samego powodu co Ty w każdym temacie. Bo to forum dyskusyjne jest. Natomiast, mam wolną wolę i jeśli uważam, że dalsza rozmowa nie ma najmniejszego sensu. Bo osoba po drugiej stronie jest zaparta nogami i rękoma i nawet nie stara się rozumieć, tudzież poszukać rzetelnej wiedzy na temat rozmowy, to moje święte prawo nie kontynuować.

Pozdrawiam Cię serdecznie w ten piękny poranek:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje wypowiedzi można skwitować krótko: wiem ale nie powiem. Nie wchodzisz w merytoryczną dyskusję, a jedynie twierdzisz że się mylę, nie podając żadnych konkretnych argumentów.

Podałem Ci link do merytorycznej dyskusji na temat FM Group i MLM, napisałem, że nie będę się powtarzać z argumentacją...widać nie chciało Ci się przeczytać.

Konkludując, piszesz o niczym - a to faktycznie powód do nie wchodzenia z Tobą w dyskusję. Bo niby o czym mam z Tobą dyskutować, skoro nie podałaś ani jednego argumentu, poza twierdzeniami...wiem ale nie powiem.

Zdecyduj się - albo chcesz dyskutować albo nie chcesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć ja mam dla ciebie prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam .ja mam dla pani prace.Dobrze płatną.ana-kruger@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry