Widok

zamknieta pszenna

Kto byl takim idiota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

A kiedy posprzątacie piach z Pszennej ? że o połamanych płytach nie wspomnę czekam od czerwca zeszłego roku,już nie wiem ile razy zgłaszałem to w urzędzie gminy ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękować bardzo będziemy się starali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rąbac frajera co na psach morde otwiera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję, że starczy na dłuższy okres. Podziękowania dla wszystkich co się przyczynili do jego wykonania. Czekamy z utęsknieniem na naprawy innych miejsc.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otwarta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś już otwarta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedź tam gdzie ostatnio mieszkałeś bucu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale mieszkańcy pamiętajcie że 30 kwietnia zostanie zamknięta też ul pszenna ale od strony kmtb bo będą poprawiać Jumbo i wymieniać stare zniszczone prawdo podobnie 2 miesiące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam sam ją otworzyłem pół godziny temu bo zadzwonili ż odpowiedniej jak to się mówi góry pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przed 14 było jeszcze zamknięte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy już jest otwarta, bo nie wiem którędy z pracy wracać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłoś to do gminy- jeśli ktoś przywlasCza sobie drogę to już są poważne zarzuty. Dwa, może to skutkować złamaniem PPOŻ.

Co do przebudowy wjazdu- i bardzo dobrze ze robią bo kolo można było sobie urwać.
Jak robią to źle jak nie robią jeszcze gorzej- weźcie się ludzie zastanowcie na co się zzymacie. Do osiedli można dojechać z 3 stron- od Pszennej od str. Miszewa, Rolniczej oraż od Księżycowej. Jak ktoś jest słaby z topografii to zapraszam na googlemaps
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta - nieoczekiwanie !?! jutro juz trwa od 6 godzin a droga nadal jest zamknieta .. Jak zwykle inforamcje podane sa na odczepnego - nie precyzyjne i burdel organizacyjny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale wszyscy macie nasr*ne w głowach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

więc powinni to zmienić, to droga dzieci do szkoły, cud, że jeszcze żadne nie ucierpiało
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chamstwa na banińskiej drodze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby ktoś zakręcony pytał 5 razy o to samo to pojawiła się w necie informacja od Rady Sołeckiej, iż pracę przedlużą się do jutra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ma wspólnego jakieś maluszkowo z remontem wjazdu z Lipowej na Pszenna?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ten wątek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ok, ale po co te nerwy. Źle spojrzałem, fakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry