Widok
Pomaranczko ja tego jeszcze nie rozwiązałam, nie wiem jak mam to napisac w zaproszeniu. chciałabym zeby przyszła delegacja, ale czy powinnam napisać w zaproszeniu tylko nazwe firmy???Mysle, ze tak zrobie, a firma dostając takie zaproszenie deleguje kilku pracowników.A może pisze sie "delegacje (i tu nazwa firmy).?????
Beti
ja napisałam że " mam zaszczyt zawiadowić pracowników firmy .XXXX o uroczystości zawarcia związku małżeńskiego która odbędzie sie ...... i " po uroczystości zaślubin z przyjemnością będziemy gościć dwie osoby delegacji na przyjęciu weselnym które odbędzie się .....
szefostwo dostało osobne zaproszenie
szefostwo dostało osobne zaproszenie
Wywieszam w widocznym miejscu Zawiadomienie, w którym piszę kto, gdzie i kiedy bierze ślub, i na dole jest dopisek w stylu:" zapraszamy Wszystkich Przyjaciół którzy chcieliby dzielić z nami radość tej wyjątkowej chwili na uroczystość zaślubin" czy coś w tym rodzaju. A jeśli chodzi o wesele to konkretnym osobom z pracy dałam normalne zaproszenie.