Widok
Wywieszam w widocznym miejscu Zawiadomienie, w którym piszę kto, gdzie i kiedy bierze ślub, i na dole jest dopisek w stylu:" zapraszamy Wszystkich Przyjaciół którzy chcieliby dzielić z nami radość tej wyjątkowej chwili na uroczystość zaślubin" czy coś w tym rodzaju. A jeśli chodzi o wesele to konkretnym osobom z pracy dałam normalne zaproszenie.
ja napisałam że " mam zaszczyt zawiadowić pracowników firmy .XXXX o uroczystości zawarcia związku małżeńskiego która odbędzie sie ...... i " po uroczystości zaślubin z przyjemnością będziemy gościć dwie osoby delegacji na przyjęciu weselnym które odbędzie się .....
szefostwo dostało osobne zaproszenie
szefostwo dostało osobne zaproszenie
Pomaranczko ja tego jeszcze nie rozwiązałam, nie wiem jak mam to napisac w zaproszeniu. chciałabym zeby przyszła delegacja, ale czy powinnam napisać w zaproszeniu tylko nazwe firmy???Mysle, ze tak zrobie, a firma dostając takie zaproszenie deleguje kilku pracowników.A może pisze sie "delegacje (i tu nazwa firmy).?????
Beti