Widok

zaproszenie dla delegacji

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chciałabym dac zaproszenie dla Firmy, tylko nie wiem jak to ująć w zaproszeniu???Chcialam napisać " zapraszam PH (nazwa firmy)", jednak moja siostra mówi, że pisze się"zapraszam delegację PH (nazwa firmy). Co o tym sądzicie??

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wywieszam w widocznym miejscu Zawiadomienie, w którym piszę kto, gdzie i kiedy bierze ślub, i na dole jest dopisek w stylu:" zapraszamy Wszystkich Przyjaciół którzy chcieliby dzielić z nami radość tej wyjątkowej chwili na uroczystość zaślubin" czy coś w tym rodzaju. A jeśli chodzi o wesele to konkretnym osobom z pracy dałam normalne zaproszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo dobre, venus fajnie to napisane :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja napisałam że " mam zaszczyt zawiadowić pracowników firmy .XXXX o uroczystości zawarcia związku małżeńskiego która odbędzie sie ...... i " po uroczystości zaślubin z przyjemnością będziemy gościć dwie osoby delegacji na przyjęciu weselnym które odbędzie się .....

szefostwo dostało osobne zaproszenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) ja w zawiadomieniu napisałam Koleżanki i Kolegów z Wydziału :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie możesz po prostu napisać zaproszenia ogólnego dla całej firmy i w treście napiać

.. zapraszają na ślub Dyrektora "???" wraz z pracownikami ...

wiadomo, że wszycy z pracy przychodzą na ślub a tylko jakaś delegacja lub ludzie z kórymi jesteś bardziej zżyta w firmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wręcz zawiadomienia wybranym osobom

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam tego typu zaproszenia dla kogoś Na własny ślub i wesele z pracy zaprosiłam wybrane osoby

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Dori: a też chciałaś żeby przyszła delegacja, tak???

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pisałam kiedyś Serdecznie zapraszają Pracowników Firmy................

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko, że ja chcę napisać zaproszenie dla delegacji

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie...jak wypisać zawiadomienie które ma dotyczyć i kolegów i szefostwo? Tak żeby wyszło ładnie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

Beti
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak inni to rozwiązali???

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja własnie mysłałam, ze bardziej prawidłowo jest "zapraszam ..(tu nazwa firmy), bo wiadomo, ze nie przyjdzie cała firma, tylko sie kogos deleguje, ale juz sama nie wiem....a jak inni piszą????

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja napisałam "zapraszam delegacje Urzęduxxxxxxxxxxx"
Myślę że tak jest ok

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co zrobić jeśli z pewnych powodów nie chce sie zawiadamiac wszystkich "kolegów" z pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja napisałam na zawiadomieniu: koleżanki i kolegów z ...... co prawda oficjalnie od jutra już tam nie pracuję ale z tego co wiem jakaś delegacja się wybiera ale ja ich na wesele nie proszę

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja napisałam tak : "Delegację firmy Xxxx YYYyyy Polska Sp. z o.o."

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomaranczko ja tego jeszcze nie rozwiązałam, nie wiem jak mam to napisac w zaproszeniu. chciałabym zeby przyszła delegacja, ale czy powinnam napisać w zaproszeniu tylko nazwe firmy???Mysle, ze tak zrobie, a firma dostając takie zaproszenie deleguje kilku pracowników.A może pisze sie "delegacje (i tu nazwa firmy).?????

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo w jego firmie są wesela co rok , i tak jest ustalone od wieków , że przychodzi delegacja 6 osobowa.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry