Widok

zastanowię się, czy tam wracać

Restauracja Kresowa Temat dostępny też na forum:
zostałam tam zaproszona w 2 rocznicę ślubu, ale przeżyłam rozczarowanie lokalem (podobno zachwalanym) - obsługa dosyć ślamazarna, jedzenie smaczne, ale małe porcje, ceny wysokie
Moja ocena
Restauracja Kresowa kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: -
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Wszystkie opinie czytam bardzo uważnie i w wiszości stanowią one dla nas prawdziwą nagrodę za wysiłek jaki wkładam wraz z personelem w prowadzanie firmy. Te nieliczne krytyczne bolą, zwłaszcza gdy są niezasłużone i mijająię z prawdą. Pani Aneta pisze o mojej restauracji, że jest "podobno zachwalana" tak jakby tych poprzednich ponad 50 opinii(żaden inny lokal taką ilością nie może się poszczycic) pełnych uznania nie było! Pisząc o ślamazarnej obsłudze, przypisano zapewne, moim z wdziękiem biegającym dziewczętom winę za oczekiwanie na indywidualnie każdorazowo przygotowywane potrawy. Wielkoś dań w moim lokalu jest (dziś to już rzadkośc)określana w karcie i są one na ogół tak duże, że z reguły starszym lub drobnym osobom proponuję 1/2 porcji. Co do cen, wielkimiem żą one niższe niż w innych tego typu lokalach. Dziwi mnie jeszcze, jak po tak dużm rozczarowaniu, można się zastanawiac nad powrotem, wszak dziś restauracji nie brakuje? Chyba... chyba że nie było tak żle, jak w opinii odmalowano...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Maciej - opinia (3 odpowiedzi)

Profesjonalne podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam!

Krzysztof - opinia (3 odpowiedzi)

Młody zespół ale bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Polecam mecenasa Kopeć.

moona - ocena (3 odpowiedzi)

Byłam przez 3 treningi po powrocie po kilku latach do karate. Niestety to nie miejsce dla...

do góry