Widok

zatkane ucho

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mamusie znacie jakieś sposoby na zatkane ucho u dziecka? cos zakroplić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vaxolem przez tydzień do ucha nawilżyć korek i potem do laryngologa który go wyciagnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam starsze dziecko i miałam poradę on line. Doradzono mi krople Fonix, jeśli nie będzie poprawy, kolejną wizyte u lekarza. Na całe szczęście problem okazał się wyjątkowo prosty do rozwiązania. Woskowiny nie ma, po prostu wypłynęła i nie męczy dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim wieku masz dziecko? Na pewno nie polecam płukania wodą, tak mozna tylko wepchnąć woskowinę głębiej, sama sobi od czasu do czasu odtykam kroplami lix ucho, u dzieci tez można je stosować i są bez rcepty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mały jak miał 3,5 roku to miał zapchane ucho. Czyścił je laryngolog. Potem płukał strzykawką z ciepłą wodą i to nam polecił na przyszłość. najpierw krople do ucha, 2 razy dziennie ze 2 dni żeby wszystko zmiękło a potem ciepła woda do strzykawki, bez żadnych dodatków, i delikatnie do ucha żeby wypłukać zawartość. Działa bez zarzutu. Od lat tak robiliśmy ale nie wiedziałam, że u maluchów też tak można, ale skoro laryngolog tak zalecił to tak robimy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

luuuka, a szybko one działają? Chodzi mi o twoje uszy. Też mam taką tendencję i zazwyczaj odtykają mi się szybko, ale ostatnio to jednak trochę twa. Chciałabym się jakoś zabezpieczyć, w razie byłby większy problem z odetkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój ma pięć lat i nie znosi patyczków do uszu. Nie jestem nadgorliwa, jeśli chodzi o czyszczenie uszu ale jeśli widzę, że woskowiny jest stanowczo za dużo korzystam między innymi z kropli. To ogranicza potencjalne wizyty u laryngologa i ból ucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypadałoby się wybrać do laryngologa, a nie eksperymentować na własnym dziecku z remediami z "internetów"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry