Chodzę do tego zakładu już 5 lat! Ja sie czeszę u Beatki, która jest fantastyczną fryzjerką, wizażystką i potrafi zawsze mnie czymś zaskoczyć. Czesała mnie do ślubu, malowała mnie na różne okazje i zawsze było super. Fryzura na Sylwestra trzyma się u mnie nawet tydzień. Tak, tak, tańczę, pocę się, a fryzyra jeszcze wspaniała. Jest to efekt, że w tym zakładzie nie oszczędza się na środkach do stylizacji ( zaznaczam, że firmowych). Na Sylwestra i inne rzadkie okazje radzę się zapisać duuuuuużo wcześniej. Polecam też najwspanialszą pod Słońcem pedikurzystkę Panią Bożenkę, jest profesjonalistką w każdym calu. Dobro klienta na pierwszym miejscu, a więc dezynfekcja, czystość i cierpliwość dla każdej klientki. Nie robi roboty na szybkiego, każdej klientce poświęci tyle czasu ile trzeba. To, że jest świetna świadczą kolejki do niej. Na weekend majowy lepiej się zapisać teraz. Inne dziewczyny też są super. Wszystkie czeszą bardzo dobrze, tworzą wspaniała atmosferę i są zgranym zespołem. Ja jeszcze nigdy nie miałam powodu do narzekań i zawsze wychodzę stamtąd zadowolona. Gorąco polecam! Ceny warte grzechu!!!!!!!