Widok

zegarek na prezent

Gdzie kupię dobry jakościowo zegarek na prezent?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie dla kogo ten zegarek ma być? Jeśli dla osoby dorosłej to najlepiej sprawdzić w sklepach jubilerskich, tam na pewno mają dobrej jakości zegarki. Ale jeśli dla dzieci szukasz, to mogę Ci podpowiedzieć, że fajne zegarki ala smartwatche ma Klug. Zegarek jest elektroniczny i ma różne funkcje jak np. lokalizator położenia dziecka, czy funkcje dzwonienia. Dzieci teraz lubią takie gadżety, więc na pewno będą zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno w https://e-zegarek.pl/zegarki-damskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj gdzieś na sklepach internetowych. Jednak szybciej znajdziesz coś fajnego i w dobrej cenie niż jakbyś miał biegać po mieście i czegoś szukać w sklepach stacjonarnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jaki to ma być zegarek i dla kogo. Ale generalnie to można coś znaleźć w centrach handlowych lub w dużych marketach AGD.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Rozczarowana (3 odpowiedzi)

Nie polecam Krzysztofa Szponara nie wywiązuje się ze spraw do końca lub nie załatwia ich wcale a...

do góry