Widok

rożek czy otulaczek ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
w sierpniu na świat przyjdzie mój synek i mam wielki dylemat...kupić rożek czy otulaczek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodziłam w czerwcu i rożek byl zupełnie zbedny - w szpitalu młodego owijałam w flanelkę bo i tak miał ubranko więc po co przegrzewać (?) a w domu w cieniutki kocyk.
Karmic w rozku się nie dało bo było mi niewygodnie - o wiele lepiej sprawdziła się taka duża poducha do karmienia :)
Pózniej uzywaliśmy spiworków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziłam w sierpniu i rożka używałam tylkow szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my takiego usztywnianego rożka(pod plecami wkładało się płaską gąbkę) używaliśmy chyba z 8 m-cy :] już Młodemu nogi wystawały ale rożek musiał być :] nawet jak już tylko spał na nim(nie zamotany)

faktycznie było też łatwiej wyjąć z łóżeczka w szpitalu (po cc trafiliśmy na Polanki i też nie mogłam liczyć na niczyja pomoc), łatwiej uśpić na kolanach (szczególnie po ataku kolki) itp.

mieliśmy taki frottkowy, zapinany na rzep i dodatkowo wiązany :] z wyciąganą gąbką pod plecami :]

ale nie wszystkie dzieci to lubią :]

drugi mieliśmy miękki, bawełniany - ale u nas się nie sprawdził.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry