Widok

zespół ODEON z Wejherowa

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc wszystkim:) moglby mi ktos napisac opinie na temat tego zespolu???? bylabym bardzo wdzieczna, pozdrawiam goraco:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja mam tan zespół na swoim weselu! Słyszałam o nim same dobre opinie. Namiary dostałam na nich od właścicielki sali Szrot w Gościcinie,która jest nimi zachwycona. Z tego co rozmawialam z jednym z nich(bo jest ich trójka,tylko że jeden w tym roku idzie do wojska,dlatego na moim weselu bedzie dwojka tzn.31,05,2008) zabawa bedzie udana. jesli chodzi o terminy na czerwiec,sierpien i jakies tam we wrzesniu to w styczniu tego roku jak podpisywalam umowe mieli pozajmowane. Takze mysle ze sa ok. Ale jabys sie czegos dowiedziala to napisz.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tez ich mam:) wesele mamy 5.04.2008 roku, pytam sie o nich bo na forum jestem od niedawna, wiec staram sie tez zebrac jakes informacje od nieznajomych:) Widzialam urywki wesela znajomej, i uwazam ze sa swietni:) no i widze, ze mamy ta sama kapele i to samo miejsce:) no bo ja tez mam w Goscicinie:) mam do Ciebie pytanko, co macie w tej chwili pozalatwiane???my mamy sale, orkiestre, kosciol ( zarezerwowalismy godzine) a w najblizszym tyg pojdziemy wplacic zaliczke kamerzyscie:) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny wiecie może do kiedy ten "trzeci" zostaje w wojsku????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam wesele w kwietniu i go na pewno nie bedzie, Gosia ma w ostatani weekend maja i u niej tez graja w dwojke.
Wydaje mi sie, ze do wrzesnia, choc do konca pewna nie jestem:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o dalsze relacje na ten Zespol
z gory dziekuje ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe a ja ich nawet znam :) sa najlepsi w swoim rodzaju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a macie kontakt do nich?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO MAM ale niewiem czy moge dac :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabym dostać namiary na gg mój nr.7228163
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół ODeon z wejcherowo..jest to naprawde bardzo dobra orkiestra..gra ich już trójka,graja po prostu bosko...jest to moim zdaniem najlepsza orkiestra,porównujac do wszystkich innych...a znam ich naprawde sporo...WArto bawić sie z tą orkkiestra na weselu...chłopacy sa naprawde fajni i zagadać mozna pośmiać sie i wgl...uważąm ze naprawde arto ich wziąć jeżeli chcecie mnieć udane wesele
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19
a ma ktoś do nich maila?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma ktos moze tego maila albo nr tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, nr do zespołu Odeon to: 609-213-515
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa swietni
no ale jest kilka swietnych zespolow np. Party z Gościcina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21
hej ja też słyszałam o nich same dobre rzeczy i była bym nimi zainteresowana . Czy ma ktoś jakieś próbki ich możliwości bo nie chciała bym też tak w ciemno bez posłuchania się umawiać a zależy mi na czasie bo jeden zespół, który chciałam zamówić na 2011 już mają zajęte terminy. Czekam na szybką odpowiedź.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
Jeżeli chcesz możesz do nich podjechać i pokażą Ci próbki z wesel... Przecież nie musisz się od razu decydować. Radzę najpierw sprawdzić czy mają wolne. Ja tam ich polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14
Aha czyli jest możliwość umówienia się z nimi i oni pokażą jakąś płytę z wesela to fajnie a mogę o nr tel. bo nie wiem czy ten co wyżej jest to jest aktualny :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten wyżej jest jak najbardziej aktualny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli mogę dzwonić bez obaw później :) dzięki za info :) a jaki oni mają repertuar bo mi zależy na zespole grającym taką typowo weselną, biesiadną muzykę
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no więc: bawiłam się przy tym zespole na wielu weselach i jestem nimi zachwycona... co do repertuaru to się nie martw, zagrają co będziesz chciała:D myślę że będziesz bardzo zadowolona... ale jakby mieli zajęty termin to polecam Ci również znakomity zespół RAGTIME... też dają czadu:D:D powodzenia w wyborze... pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20
Witam,
jak najbardziej polecam ten zespół. Chłopaki grali na naszym weselu i sprawdzili się w 100%. Super kontakt, bezproblemowi. Polecam.
Włodek
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 19
Ja mam ślub w przyszłym roku i chłopcy będą grać u nas na weselu. Słyszałam same dobre rzeczy o nich i oglądałam film z wesela gdzie grali. Mysśę, że spiszą się super.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19
ja natomiast mam takie szczescie że, b.czesto jestem na weselach gdzie oni właśnie umilają gościa zabawe weselną. Generalnie są cudni,grają pod gości a nie pod samych siebie! Godni polecenia;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18
c.d.
mam pytanie do chłopaków,czy 6 listopada 2010r. macie wolny termin??
A i prosze aktualny nr. kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam:)
Gdybym miał jednym słowem skomentować ten zespół to po prostu jest to nie możliwe. Zespół ten na moim weselu nie spełnił moich oczekiwań.
Przerwy były bardzo długie, repertuar mało zróżnicowany. Piosenki były dość starego typu, chociaż oczekiwałem nowości. Orkiestra ta grała na mojej siostry weselu 2 lata temu, stąd mój wybór byłem nimi zachwycony jedna że jak widać czas odgrywa tu wielką role nie wiem co miało wpływ na taka zmianę, chociaż mam nadzieje że kiedyś będą tacy jak dawniej ponieważ taka orkiestra powinna walczyć o swój image dla innych ale także dla siebie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 44
Witam!
Z tym zespołem bawiłam się 5 lat temu na weselu kuzyna ogólnie muzyka ok, ale przerwy strasznie długie, nie podobało mi się, tydzień później wesele miał mój brat i z ręką na sercu mogę polecić zespół ERIS bo do dziś grają świetnie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 53
nie wiem kto pisze takie bzdury o długich przerwach. z tego co wiem jest to do 10 min. maksymalnie, no chyba że akurat po oczepinach, albo goście jedzą tort bądź jakąś pieczeń, ale to akurat nie jest zależne od nich. mogę zrozumieć, że komuś nie odpowiada repertuar, bo to każdego indywidualna sprawa, ale akurat co do przerw to bzdury jakich mało!!!!!
osobiście nie znam osoby, która wyrażałaby niepochlebne opinie na temat zespołu ODEON.
a może to po prostu zazdrosna konkurencja?!
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 22
Pozdrawiam świątecznie i proszę nie przejmować się anonimowymi wpisami.

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 68
Panie Bogdanie... no proszę pana... mógłby pan się bardziej postarać...
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam i na weselach z tym zespołem i na kilku zabawach i mogę zapewnić że przerwy to mają bardzo krótkie w porównaniu do innych zespołów
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 27
To forum jest powszechnie znane każdy kto był na jakiejś wiejskiej zabawie, po powrocie do domu zasiada przed swoim komputerkiem i pisze te cudne opowieści o zespołach...

A może to zespoły po swoich mega występach na Kaszubskim Heinekenie zwanym potocznie wiejską biesiadą piszą jako Alicja, Janka, Elżbieta etc. aby przyprawić sobie więcej pozytywnych opinii?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 9
Chłopaki kiedy gracie na jakieś zabawie w 2011 r. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
zespół Odeon grał u nas na weselu w tym miesiącu. My byliśmy zachwyceni, goście też. Niektórzy brali numery telefonów do nich, żeby zaklepać na inne wesela. W życiu tak się nie bawiliśmy i goście też tak mówili. Najlepszy zespół jaki słyszałam. Dzięki chłopcy, jesteście świetni.
Mam nadzieje, że trafię jeszcze na jakąś imprezę z ich udziałem. Muszę się zorientować gdzie grają.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 21
Hej:) Dobrze słyszeć takie dobre opinie.. Blondi7.. jakbyś wiedziała, gdzie chłopaki będą grać w najbliższym czasie to może daj znać:) też chętnie bym posłuchała.. będą grać u nas w przyszłym roku, a niestety jeszcze ich nie słyszeliśmy. A ilu ich grało?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Zespół super!! Akustycznie rewelka.Filmy nagrane z ich udziałem zawsze są udane.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19
3 Panów było, ale od przyszłego roku ma ich być 4. Ja liczę na to,że załapię się na jakiegoś Sylwestra gdzie oni będą grać. Muszę zorientować się gdzie mają grać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14
zazdroszczę tym, którzy są jeszcze przed weselem i będą mieli Odeon u siebie.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 20
dla zainteresowanych. Zespół Odeon gra na Sylwestra w tym roku w Szrocie w Gościcinie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 18
Sylwester i podobno andrzejki - to wiem po rozmowie z najmłodszym członkiem zespołu, obecnie jest ich 4 - 2 trębaczy (jeden dodatkowo gra na klawiszach a drugi na gitarze elektrycznej), jest jeden basista (i o ile dobrze pamiętam wziął w pewnym momencie akordeon w ręce albo to był perkusista) i perkusista wszyscy śpiewają i mają dobre głosy - zwłaszcza perkusista, naprawdę świetnie grają! Powiem szczerze że najbardziej podobało mi się jak jeden z trębaczy wziął elektryka w ręce i zaczęli grać kawałki z coś na wzór lat 80 - po prostu tłok na parkiecie... Polecam - ich wykonanie oryginalnej wersji "Speedy Gonzales" - to trzeba po prostu usłyszeć! Poza tym świetna zabawa na oczepinach! Wesele w ich akompaniamencie odbyło się 05.11.2011.
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 21
przyznaję się wspomniana piosenka to rewelacja, a do tego Sugar baby love... No bajka zespół...niektórzy dalej myślą ,że oni z playbacku grali...
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 20
Witam
Gorąco polecam zespół ODEON 14-01-2012r. brat miał wesele ja sama szybciej bawiłam się przy dźwiękach tej orkiestry na weselu koleżanki jak dla mnie rewelacja dla gości też. Kto ma możliwość to szczerze zachęcam i polecam zespół ODEON nie tylko na wesela ale także wszelkie rocznice, urodziny i inne imprezy. Pan Wojtek rewelacyjnie prowadzi każdą imprezę jest bardzo otwartym człowiekiem na wszelkie zmiany. SZCZERZE POLECAM.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 19
Każdy żyd swój towar chwali
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 14
a czy orientujecie się kochani ile kasują za weselicho z poprawinami? bo słyszałam ,że troszkę trzeba zapłacić...;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dowiadywałam się na przyszły rok 2013 to Pan powiedział mi że wesele z poprawinami 4 tysiące, trochę dużo ale podobnie inni też tyle chcą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Odeon będzie grał na naszym weselu 1 czerwca 2013r. i koszt wynosi 4 tys. z poprawinami. samo wesele 3 tys. jest możliwość wzięcia DJ'a na poprawiny i wtedy koszt wynosi 500 zł. ale my wybraliśmy standardowo zespół, a wiemy że fajnie grają i są warci tych pieniędzy.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 16
ODEON grał u nas w lutym.. rzeczywiście grają praktycznie każdą muzykę i grają bardzo dobrze. Świetnie się bawiliśmy, więc naprawdę warto. Z czystym sumieniem możemy polecić zespół innym:) Naprawdę nie było na weselu osoby, której ich granie by nie odpowiadało.. może nawet wybierzemy sie na jakąś imprezę, gdzie będą grali.. :)
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 16
Fajni są ale cholernie drodzy jak na moją kieszeń. Troszkę szkoda, no ale też mam fajny zespół, po długim targowaniu się prawie o połowę tańszy niż odeon.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 37
Jeżeli chodzi o cenę to nie biorą dużo z tego względu że jest ich 4. Inne kapele 4 osobowe biorą więcej, a mniej liczne np. 2 os które biorą 2200, po przeliczeniu na osobę wychodzi więcej. Odeon grał u mnie na weselu 13.10.2012, są po prostu rewelacyjni! Wszyscy goście na parkiecie, aż pani fotograf narzekała że mało miejsca było do robienia zdjęć bo tyle ludzi się bawiło. Mają rewelacyjnego wokalistę, zaśpiewa każda piosenkę, nawet In the jungle - Beach Boys i wyszło mu to lepiej niż w oryginale. Bardzo fajne chłopaki, a z Wojtkiem współpraca jest super. POLECAM z czystym sumieniem!

Ps. Moim zdaniem na orkiestrę na wesele nie ma co żałować, bo jest to chyba najważniejsza rzecz aby wesele było udane.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 12
Zespół oczywiście jest to rzecz gustu...ALE... Jeśli chodzi o panów z zespołu ODEON to można by już śmiało książkę pisać z samymi pozytywnymi opiniami i epitetami. Zespół w ostatnim czasie strasznie sie rozwinął i rozbudował na tle muzycznym. Brzmienie jest perfekcyjne. Można pisać wiele ale czy warto ??? Lepiej ich posłuchać na żywo i bawić sie z nimi kiedy to tylko możliwe...

P.S.
Komentarze typu wiocha i żal są bardzo nie na miejscu a wszystkich amatorów burczybasu zachęcam do dłuższego treningu by im dorównać.


Gorąco was pozdrawiam i mam nadzieję ze niedługo się widzimy ^^
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11
może ktoś ma jakieś filmiki z ich udziałem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
http://www.youtube.com/watch?v=hKrwsvuJeKQ
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
też będą grali na moim weselu super chłopaki;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
są podobno tak dobrzy, że terimny nalezy rezerować z 2 letnim wyprzedzeniem? :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
no my chcieliśmy w marcu na sierpień 2014 zarezerwować, to mieli już od maja do listopada wszystko pozajmowane :]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
w miniony weekend bylam na weselu. gdzie grali. Było MISTRZOWSKO. Wszyscy NIMI zachwyceni, nie było osoby, której by się nei podobało. Gorąco polecam. Cena warta tej orkiestry!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Gwarantuję, że Twój zespół nie będzie tak dobry jak ODEON. Chyba nie wiesz co mówisz.. ale się przekonasz a bedzie juz za późno.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
W październiku chłopaki grali u nas na weselu polecam grają dla każdego i do wymęczenia gości krótkie przerwy naprawdę super;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć na temat zespołu odeon, jak grają i jak prowadzą wesele teraz, czy mają dobry kontakt z gośćmi, czy prowadza zabawy, jakąś biesiadę przy stołach, jaki mają repertuar kawałki na ich stronce są super ale niestety nie znalazłam nic z wesel które prowadzili, czy robią długie przerwy, czy pija na weselu, czy można się z nimi dogadać ogólnie o zespole proszę o jakieś nowe opinie ponieważ chcę się zdecydować na ten zespół a może ktoś ma jakieś filmiki z wesela które prowadzili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Grali na moim weselu kawałki naprawdę super, każdy się bawił i starsi i młodsi przerwy były jak dla mnie to aż za krótkie. Biesiady nie wiem czy grają u mnie nie grali bardziej jest to nowoczesny zespól a nie kapela weselna z lat 90 tych:D, ale na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała bo naprawdę są bardzo dobrzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zespół Odeon grał na naszej studniówce, która była przepiękna.;))
Grali kawałki nowoczesne, ale takze lata 70,80,90, i najlepsze hity.
Nogi same się rwały do tańca, nie było osoby która by narzekała;)
To co chłopaki potrafią zrobić z każda piosenką jest nie samowite.!
Ich głosy sa bardzo oryginalne i wpadają w każde ucho.;))
Miałam zaszczyt być na weselu jak grali i także sa niesamowici.!
Wg Polecam ich na każdą okazję, jak i Nasi znajomi. Pozdrawiam i do zobaczenia chłopaki.;))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
na youtube jak wpiszesz odeon wejherowo to 3 pierwsze filmiki są z wesel z tym zespołem. Będą grali na naszym weselu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A kiedy planujecie wesele? Bo zastanawiam sie kiedy rezerwowac orkiestre, wesele mamy w 08.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli chcesz, żeby na Twoim weselu grał zespół ODEON to radzę już rezerwować termin, mi w styczniu z trudem udało się na 2015 rok, bo nie mieli już wolnych terminów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
My mamy Odeon w sierpniu :) Rezerwowaliśmy bodajże w styczniu 2013r (i wtedy mieli jeszcze tylko jeden termin na sierpień wolny) ;) Także w naszym przypadku wystarczyło 1.5 roku wcześniej. Ale może coś się teraz zmieniło i już trzeba dokonywać rezerwacji z 2 letnim wyprzedzeniem. My umówiliśmy się na spotkanie i pojechaliśmy do jednego z Panów z zespołu i puszczał nam płytki z różnych wesel, bo w internecie jest mało filmów typowo z zabawy (oprócz tych "studyjnych" na ich stronie internetowej). Tak chyba najlepiej stwierdzić, czy chce się podpisać umowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też mam ten zespół na październik
Czy ktoś ma jakieś nowe wieści o nich - jak się spisują teraz?:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W zeszlym roku pracowałam z Nimi na weselu jako fotograf - serdecznie polecam - ich "In the jungle" zrobiło furrorę wśród gości ;) Bardzo fajnie wybalansowali oczekiwania młodych (młodzi chcieli dużo reggae) i weselne szlagiery tak, żeby wszyscy dobrze się bawili, a nowożeńcy byli zadowoleni. Bardzo polecam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
a jak moge się podpytać jak wyglądaja u nich oczepiny ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja planuje wesele we wrześniu 2016 roku i nie ma już miejsc! Zostało jedno! Mi poleciła Ich Pani ze Szrotu, oglądając filmiki oraz po wstępnej rozmowie z Panem Wojtkiem uważam, iż warto wynająć Odeon. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesli chodzi o Odeon to trzeba duzo wczesniej. My podpisywalismy umowe w maju tego roku na wrzesien 2016. I już było ciasno ale na szczescie udalo sie!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cześć wszystkim.Widze same dobre opinie na temat zespołu.Ja byłam na weselu jako gość.Bardzo lubię się bawić przy różnej muzyce,ale na wesele nie polecam tego zespołu.Jest to zespół nowoczesny,ale piosenki disco polo,przy których najwięcej ludzi się bawi strasznie fałszuje.Zagrają cztery piosenki i robią za długie przerwy.Ja czekałam na jakieś zabawy,jak to na weselu,i nic.Wogóle nie zachęcali do zabawy ,a były tam osoby starsze które chętnie włączyłyby się .Nie jest to tylko moja opinia ponieważ kiedy wchodziliśmy na salę ktoś z moich znajomych na samym początku powiedział żę orkiestra będzie zje**na
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Z pełnym kalendarzem na 2 lata w przód to chyba jakiś "chłit marketingowy" jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dokładnie!!
A swoją drogą dziwią mnie osoby które czekają 2 lata na organizację swojego ślubu, bo ZESPÓŁ jest "niby" zajęty ;-)
Czy tutaj chodzi o imprezę czy MIŁOŚĆ?!
Ja jak już się zaręczyłam z moim Narzeczonym to jak najszybciej chcieliśmy aby było :) jak bym miała czekać 2 lata czy to masakra :) i to jeszcze z pretekstem ".. bo zespół nie ma czasu.." phy.. :)
Ale najwidoczniej chodzi o "zadowolenie" znajomych aby nie gadali, że może coś źle czy coś.. bo przecież o TO CHODZI aby nie poszło w świat że u X i Y słabe wesele było ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie zawsze jak się organizuje wesele to można od razu. Niestety takie są czasy że czasem trzeba poczekać choćby ze względów finansowych by więcej móc odłożyć, nie każdemu rodzice mogą pomóc a czasami dochodzi dużo więcej czynników ma na to wpływ że choć by się chciało to nie można szybciej to skoro i tak jak się czeka to można od razu zespół zarezerwować by był na pewno i stąd bierze się tak zapełniony kalendarz a nie z tego że ludzie się nie kochają i biorą ślub tylko ze względu na wesele i by się pokazać:) czasami warto się zastanowić a nie od razu ludzi oceniać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co słyszałem, zespół Odeon jest rzeczywiście świetnym zespołem. Na dzień dzisiejszy, za wesele z poprawinami biorą 4900.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry